Фонд – переможець конкурсу «Благодійна Україна-2017»

23.03.2018
Фонд – переможець конкурсу «Благодійна Україна-2017»

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області став одним з переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна-2017». Доброчинна організація посіла перше місце у номінації «Благодійність в освіті та науці».  

Конкурс «Благодійна Україна» проводиться з 2012 року Асоціацією благодійників України. Його мета – популяризувати благодійництво, меценатство та волонтерство, а також інформувати суспільство про кращі практики доброчинної діяльності в країні. Фонд соціального розвитку Харківської області взяв участь у цьому конкурсі вперше – і одразу ж здобув перемогу. В номінації «Благодійність в освіті та науці» було подано 40 заявок від доброчинців з усієї України, і перше місце журі присудило фонду з Харківщини – за проекти, реалізовані протягом минулого року в рамках програми «Всебічний освітній і культурний розвиток дітей в Харківській області». Церемонія нагородження переможців і лауреатів конкурсу відбулася 22 березня у Києві.

«Це дуже неочікувана перемога! Приємно, що проекти Фонду відзначені на національному рівні, хоча його діяльність пов’язана лише з одним регіоном – Харківщиною. Для нас це надзвичайно висока оцінка і стимул рухатися далі, розвиватися, шукати нові ефективні форми підтримки сільського населення, зокрема молоді та дітей. Велика подяка нашому основному донору, партнеру – компанії AgroGeneration, без якої ця перемога була б неможливою», - зазначив голова правління Фонду Євген Шаповал.

Нагадаємо, протягом минулого року Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області реалізував ряд проектів, спрямованих на створення умов для освітнього та культурного розвитку дітей у селах. Окрім адресної допомоги сільським школам і садочкам, доброчинці започаткували конкурс творів «Я – депутат місцевої ради» з метою заохотити старшокласників до активної участі у житті своїх громад. Деякі ідеї школярів, викладені у творчих роботах, були взяті до уваги органами місцевого самоврядування та успішно реалізовані. Також Фонд допоміг організувати для майже двохсот дітей корисний і цікавий відпочинок у таборі «Барвінок». Благодійна організація не лише надала кошти на підготовку закладу до літнього сезону, але й забезпечила юним відпочивальникам насичену розважально-навчальну програму, придбала частину путівок для дітлахів з малозабезпечених сімей.