Фонд – переможець конкурсу «Благодійна Харківщина-2018»

05.04.2019
Фонд – переможець конкурсу «Благодійна Харківщина-2018»

Другий рік поспіль Фонд соціального розвитку Харківської області стає переможцем регіонального конкурсу «Благодійна Харківщина-2018». Національна експертна рада присудила доброчинній  організації перше місце у номінації «Благодійність у соціальній сфері». 

Протягом 2018 року Фонд реалізував у Харківській області цілу низку проектів для дітей: просвітницькі та профорієнтаційні екскурсії, оздоровлення у літніх таборах, запровадження грантів на навчання в НАУ ім. М. Є. Жуковського «ХАІ», конкурс творів «Майбутнє моєї громади», закупівля меблів, техніки та продуктів для закладів освіти в сільській місцевості. Саме за цю діяльність і було відзначено благодійну організацію.              

«Висловлюємо подяку регіональному партнеру Асоціації благодійників України – Фонду «Карітас Харків» – за визнання нашої роботи. Ми прагнемо спрямовувати свої зусилля на ті сфери, де є найбільша потреба у роботі благодійних організацій, - зазначає голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал. - Наші пріоритети – це освіта, наука, залучення молоді до процесів державотворення, бо ми переконані, що лише освічена і талановита молодь здатна провести ефективні реформи та побудувати сучасну розвинену країну».

Регіональний конкурс «Благодійна Харківщина» було започатковано торік Асоціацією благодійників України, яка є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна». Партнер Асоціації на Харківщині – БФ «Карітас Харків». Минулого року Фонд соціального розвитку Харківської області здобув статуетку «Ангел добра» та диплом за перше місце і в національному, і в регіональному конкурсах.