Дітям учасників АТО організували безкоштовний відпочинок у «Барвінку»

11.07.2016
Дітям учасників АТО організували безкоштовний відпочинок у «Барвінку»

 

В оздоровчому таборі «Барвінок» Барвінківського району розпочалася друга зміна, протягом якої тут відпочинуть понад два десятки дітей воїнів-учасників АТО. Путівки для них оплатив Благодійний фонд «Дар», який є одним з співзасновників Фонду соціального розвитку Харківської області.

Усього до табору, як і минулої зміни, заїхало 65 дітей. Колектив закладу тепло зустрів юних відпочивальників і вручив кожному яскраву футболку з надписом «Табір «Барвінок» та краватку. Дітей розподілили по загонах – загалом їх чотири, і в кожному перебувають хлопці та дівчата різного віку. У таборі на власному досвіді переконалися, що така модель найкраща: малеча тягнеться до старших товаришів, швидше здобуває нові навички та знання, а старші допомагають найменшим і стають більш відповідальними, турботливими. У такій майже сімейній атмосфері діти почуваються безпечно, зростає їхня впевненість у собі та своїх силах – а це особливо важливо для тих хлопців і дівчат, чиї батьки перебувають у зоні АТО.

«Ми вирішили підтримати цих дітей, адже далеко не у кожної родини є кошти на придбання путівки у табір. Наш Фонд звернувся до Спілки ветеранів АТО, де нам надали список дітей, які потребують оздоровлення. Це діти з різних районів Харківщини, серед них є і ті, чиї батьки, на превеликий жаль, загинули в бою. Зараз у таборі відпочиває 21 дитина з цієї категорії, на третю зміну приїде ще 20 діток учасників АТО», - розповідає голова правління Благодійного фонду «Дар» Валентина Подгорна.

У «Барвінку» є всі умови для того, щоб оздоровитися, відволіктися від тривожних думок, весело та з користю провести час. Щодня для вихованців табору готуються нові цікаві заходи, працюють секції тенісу, волейболу, баскетболу, футболу, а також гуртки ліплення, малювання, танців та вокалу. Для любителів інтелектуальних двобоїв проводяться чемпіонати з шахів та шашок.

Зміна триватиме 20 днів, протягом яких на дітей чекає багато приємних сюрпризів, в тому числі розроблена благодійниками навчально-розважальна програма «Покоління Я».