Фонд подарував школі у Барвінківському районі мультимедійне обладнання

08.04.2016
Фонд подарував школі у Барвінківському районі мультимедійне обладнання

 

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області придбав для Барвінківської загальноосвітньої школи № 1 комплект мультимедійного обладнання: проектор, екран, ноутбук та цифровий ефірний приймач. Пристрої будуть використовуватися для проведення уроків, а також навчально-виховних заходів.

Барвінківська школа № 1 – найстаріший освітній заклад у районі. Цього року вона відзначатиме одразу два ювілеї: 115 років тому заклад було засновано, а 35 років тому він «переїхав» у нинішнє приміщення. Фонд соціального розвитку вирішив привітати школу-ювіляра та подарував їй сучасний мультимедійний комплект – у закладі давно мріють обладнати власний конференц-зал. Підходяще приміщення тут є, не вистачало тільки відповідного обладнання. Тепер учні школи зможуть скористатися усіма перевагами сучасних технологій, а навчальний процес стане більш цікавим та продуктивним.

«На великому екрані дітям добре все видно, можна навіть показувати через цей проектор презентації, які готують школярі. Проектор буде використовуватися не тільки для проведення уроків, але й для навчально-виховних заходів, конференцій тощо. А найголовніше – це обладнання буде дуже у нагоді при проведенні державної атестації учнів. Адже завдання оголошуються в режимі онлайн по телевізору. Так що ми дуже вдячні за подарунки і будемо із задоволеннями ними користуватися. Ця підтримка – свідчення небайдужого ставлення Фонду до проблем освіти», - зазначає директор Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Сергій Черний.

Завдяки мультимедійному обладнанню кабінет музичного мистецтва, в якому воно наразі встановлюється, дійсно перетвориться на повноцінний конференц-зал. Приміщення побудоване у вигляді амфітеатру та має 70 посадкових місць, тож тут можна буде проводити різноманітні освітні заходи з досить великою кількістю учасників. У Фонді обіцяють, що оновлення кабінету триватиме:за деякий час тут буде встановлено сучасні металопластикові вікна. Кошти на це вже виділені.

«Один з напрямків діяльності Фонду – це підтримка та розвиток об’єктів сільської інфраструктури, зокрема шкіл і дитячих садків. Всі ми прекрасно знаємо, що державного фінансування не вистачає на те, щоб задовольнити потреби таких закладів. Але ж діти від цього не повинні страждати. Тому ми дбаємо про те, щоб вони навчалися у теплих приміщеннях і мали все необхідне для здобуття якісних знань. Фонд на постійній основі співпрацює з Барвінківською школою № 1 та з іншими школами району, ми знаємо їхні нагальні потреби та за можливості надаємо допомогу», - розповідає координатор Благодійного фонду соціального розвитку у Барвінківському районі Ігор Макаревич.

Нагадаємо, створена Фондом програма підтримки об’єктів соціальної сфери у сільській місцевості діє на території всієї Харківської області.