Фонд подарував ноутбук Палацу культури «Хімік»

27.11.2016
Фонд подарував ноутбук Палацу культури «Хімік»

Нова комп’ютерна техніка – для проведення веселих і яскравих свят. Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області передав Палацу культури «Хімік», що у місті Первомайський, сучасний ноутбук.

Для працівників культурної сфери період зимових свят – гаряча пора. У Палаці культури вже активно готуються до виїзних дитячих ранків, відкриття міської ялинки, новорічних та різдвяних концертів. Тепер проводити святкові заходи буде простіше – у розпорядженні технічного відділу з’явився новий ноутбук, який використовуватиметься для забезпечення музичного або візуального супроводу.

«Нам дуже не вистачає техніки – на весь Палац культури є лише один ноутбук. І якщо він задіяний у якомусь заході, тоді неможливо здійснювати діловодство. Та й на святах одного ноутбуку замало – він використовується для відтворення звуку, а треба ж ще візуальний ряд забезпечити. Тому хтось з працівників приносив свій особистий ноутбук для відтворення відео. Тепер працювати буде легше», - зазначає т.в.о. начальника відділу культури та туризму Первомайського міськвиконкому Ольга Павлова.

Палац культури «Хімік» – це культурний центр усього Первомайського району. У закладі діє понад півсотні гуртків та клубів за інтересами, у яких займається близько тисячі чоловік. Це і танцювальні колективи, і вокальні студії, і народний театр, і багато чого ще. У Палаці культури з користю проводять своє дозвілля не тільки діти, але й дорослі – найстаршій з постійних відвідувачів закладу 82 роки! Це пенсіонерка, яка займається у фізкультурно-оздоровчій групі «Оптиміст».

Потреб у закладу дуже багато, адже за 23 роки його існування тут жодного разу не проводився ремонт, не оновлювалася техніка. Тому у Палаці культури сподіваються на продовження співпраці з благодійниками та на підтримку місцевих органів влади. 

Фото