Фонд подарував оргтехніку поліклінічному відділенню Барвінківської ЦРЛ

05.10.2016
Фонд подарував оргтехніку поліклінічному відділенню Барвінківської ЦРЛ

 

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області передав персональний комп’ютер та принтер поліклінічному відділенню Барвінківської районної лікарні.

Робота лікаря – це не тільки консультації, огляди та спостереження за пацієнтами. Це ще й численні звіти, ведення медичної документації. Відтепер спеціалістам поліклінічного відділення Барвінківської ЦРЛ буде простіше виконувати «паперову» роботу: подарований комп’ютер прискорить заповнення документів.

 «У нашому закладі працює 21 спеціаліст вузького профілю, і кожному треба писати звіти, а комп’ютерів не вистачає. Ми звернулися по допомогу до представників Фонду соціального розвитку – і ось результат. Тепер маємо ще один комп’ютер з принтером – я планую передати його ендокринологу для ведення електронного реєстру хворих на цукровий діабет. Інші спеціалісти також зможуть користуватися цією технікою», - каже завідуюча поліклінічним відділенням Барвінківської ЦРЛ Валентина Чередніченко.  

За її словами, закладу багато чого потрібно, але коштів нема навіть на дрібниці. Тож доводиться або за власні гроші купувати, або шукати спонсорів. Нещодавно медики своїми силами зробили у денному стаціонарі ремонт: Валентина Чередніченко оббила не один поріг, щоб зібрати кошти на придбання будівельних матеріалів.

На щастя, так трапляється не завжди. Коли виникла потреба у комп’ютері, завідуюча звернулася до представника Фонду у Барвінківському районі Ігоря Макаревича, з яким вже мала досвід успішної співпраці, і одразу отримала позитивну відповідь.

«Немає нічого ціннішого за здоров’я, тому ми раді допомогти нашим медикам. Чим менше часу вони витрачатимуть на ведення документації, тим більше уваги зможуть приділити пацієнтам. Фонд реалізує цілу програму під назвою «Медицина Харківщини для людей», яка має на меті покращення медичного обслуговування сільського населення», - зазначає Ігор Макаревич.