Фонд подарував садочку у Барвінковому меблі та іграшки

16.08.2016
Фонд подарував садочку у Барвінковому меблі та іграшки

 

У новий навчальний рік – з новими меблями та іграшками. Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області придбав для барвінківського дитячого садочку «Промінець» м’який модульний куточок та яскраві забавки для веселих ігор. Чекати першого вересня не стали – передали подарунки одразу ж, щоб малята вже зараз могли користуватися новими меблями та гратися.

Позитивні зміни у садочку ініціювали батьки, чиї діти виховуються у групі «Сонечко». Приміщення цієї групи знаходилося у найбільш плачевному стані, розповідає член батьківського комітету Лариса Кутоманова, тому було вирішено привести його до ладу. За майже 40 років існування садочок не знав капітального ремонту – коштів на це просто немає, тож батьки могли розраховувати тільки на себе. Вони почали стукати у різні двері, і деякі з них відкрилися.

«Барвінківський міський голова нам дуже допоміг, велику суму виділив. Ми на ці кошти зробили  стелю підвісну, шпалери в усіх кімнатах поклеїли, кахель замінили, два дитячих туалети зробили. І вийшло так, що у нас ідеальний ремонт, а меблі старі, і грошей на нові не залишилося. Тоді ми пішли до представників Фонду – вони також відгукнулися, придбали модульний дитячий куточок та іграшки», - каже член батьківського комітету Лариса Кутоманова.             

Подаровані Фондом меблі стали тією вишенькою на торті, яка підкреслює довершеність зробленого ремонту, додає приміщенню затишку. Тепер ця група – найкраща у садочку! Дітлахи одразу випробували меблі на міцність: і стіл, і лавочки виявилися м’якими та зручними. Нові іграшки також прийшлися до смаку – дівчатка облюбували дитячий посуд, а хлопчики – конструктор і м’ячі. Радісні дитячі обличчя стали найкращим доказом того, що благодійники з вибором подарунків не прогадали.

«Державного фінансування катастрофічно не вистачає, але це не повинно позначитися на наших дітях. Тому Фонд усіляко підтримує дошкільні та шкільні навчальні заклади Барвінківщини, допомагає з придбанням обладнання, іграшок, матеріалів для ремонту. Намагаємося задовольнити найнагальніші потреби. Наприклад, садочку «Промінець» дуже потрібна морозильна камера, і зараз у Фонді вирішується питання щодо її купівлі», - зазначає представник Фонду у Барвінківському районі Ігор Макаревич.     

Вдячні батьки та вихованці садочку влаштували для благодійників надзвичайно приємний сюрприз: малята розповіли зворушливий віршик, а члени батьківського комітету пригостили «сонячними» смаколиками.