Фонд подарував сільській малечі дитячий майданчик

01.06.2017
Фонд подарував сільській малечі дитячий майданчик

Замість саморобних забавок з автомобільних шин – новенькі гойдалки, пісочниця та гірка. У селі Семенівка Близнюківського району встановили сучасний дитячий майданчик, який придбав для сільської малечі Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області. Майданчик урочисто відкрили 1 червня, на День захисту дітей.

На території Семенівського дитсадка, який не працює вже багато років, знову залунали дзвінкі дитячі голоси та сміх. Тепер це територія розваг і веселощів, адже саме тут встановили новий майданчик для дітлахів. Поки малеча із захопленням випробовує гойдалки та гірку, батьки діляться враженнями від новоствореної розважальної зони.      

«Майданчик дуже сподобався, діти надзвичайно задоволені. Це для нас подія, ніколи нічого такого не було у нашому селі. Для дітей це справжній сюрприз», - каже мешканка Семенівки Ірина Гайворонська.

Зараз у селі проживає 22 дитини, майже половина з них – дошкільнята. Після того, як у Семенівці закрили садок, а згодом і школу, спеціально облаштованих місць для прогулянок з дітьми тут не лишилося.      

«Коли садок працював, там був майданчик, але він з часом зруйнувався. І ось батьки виступили з ініціативою зробити для діток новий розважальний майданчик. Назустріч нам пішов Фонд соціального розвитку Харківської області – саме він виділив кошти на придбання необхідного обладнання», - розповідає Семенівський сільський голова Володимир Рекота.       

«Це якраз той випадок, коли не відгукнутися було неможливо. Семенівка – одне з найвіддаленіших сіл Близнюківського району, буквально рік тому тут закрили школу. Добре, хоч спортивний зал та майданчик ще є – школярі можуть пограти у футбол, волейбол, а для малечі взагалі нічого немає. Тому ми були раді допомогти з облаштуванням дитячої зони», - зазначає координатор Фонду у Близнюківському районі Андрій Воронкін.

До відкриття дитячого майданчика готувалися всім селом. Мами, татусі, бабусі й дідусі розчистили територію дитсадка, засипали усі ями, викосили траву, побілили будівлю колишнього садочка, а одну зі стін прикрасили малюнками. Кожна дитина лишила на цій стіні кольоровий відбиток своєї долоньки.

«Поява цього майданчика – велика радість для нас, - каже Юлія Коломієць, мама трирічного Микити. – Тепер мій синочок буде гуляти на ньому з іншими дітьми, всі малята з нашого села зможуть гратися разом. Щира подяка за це від батьків і від дітей».

З нагоди Дня захисту дітей і відкриття дитячого майданчика у Семенівці відбувся святковий концерт з цікавими номерами та конкурсами.