Фонд подбав про комфортний сон вихованців садочка «Малятко»

19.11.2018
Фонд подбав про комфортний сон вихованців садочка «Малятко»

Денний сон вихованців дитячого садка «Малятко» в місті Первомайському тепер вдвічі солодший – завдяки теплим ковдрам і подушкам, які подарував закладу Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Нове постільне приладдя було передано молодшій групі, в якій перебувають діти 3-4 років. Хлопчики та дівчатка з радістю користуються м’якими подарунками, а ще більше обновкам радіють їх батьки.

«Відомо, що з часом подушка і ковдра втрачають свою форму і зручність, через це якість сну поступово знижується, а комфортний і міцний сон – запорука здоров'я дитини. Спасибі Фонду соціального розвитку за те, що відгукнувся на прохання батьків і придбав постільні комплекти для наших дітей», - дякує Анна Лактіонова, дитина якої відвідує молодшу групу садочка.

Первомайський дошкільний навчальний заклад № 5 «Малятко» був заснований у 1966 році. На сьогодні у садочку виховується 240 дітей – це 11 груп різного віку. Персонал закладу разом з батьками докладає чимало зусиль, щоб у кожній групі було затишно, тепло й комфортно, однак коштів на всі потреби не вистачає.  В таких ситуаціях виручає допомога спонсорів, благодійних організацій.         

«Нашому дитячому саду більше п'ятдесяти років. Постільне приладдя старезне, ще з радянських часів. Завдяки Благодійному фонду соціального розвитку Харківської області наші діти тепер сплять на нових подушках і вкриваються новими теплими ковдрами. Ця допомога – відчутна підтримка для дитячого саду», - говорить мати однієї з вихованок закладу Світлана Лагода.

Нагадаємо, раніше Фонд придбав дитячі меблі для садочка «Ялинка» в місті Барвінковому. Допомога дитячим закладам надається з 2015 року в рамках програми «Всебічний освітній та культурний розвиток дітей в Харківській області».

Фото