Фонд допоміг онкохворому чоловіку з придбанням ліків

01.08.2016
Фонд допоміг онкохворому чоловіку з придбанням ліків

 

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області надав адресну допомогу жителю Валок, у якого лікарі діагностували онкологічне захворювання.

57-річний Олександр дізнався про свою хворобу у квітні цього року, і з того часу почалася його боротьба за життя. Численні аналізи, додаткові обстеження, консультації лікарів – все це забирає чимало сил та грошей. Ситуація ускладнюється тим, що чоловік наразі безробітний, він перебуває на обліку в районному центрі зайнятості. Коли стало зрозуміло, що його родина з цим фінансовим тягарем сама не впорається, Олександр звернувся по допомогу до представника Фонду соціального розвитку у Валківському районі. Його прохання розглянули, і за деякий час чоловіку було надано кошти на купівлю ліків.      

«Рак – діагноз, який перевернув як моє життя,так і життя моєї сiм'ï. Я все життя працював, нiколи не мав особливих проблем зi здоров'ям. Коли випадково виявили у мене онкозахворювання, я вирiшив боротися. Як вiдомо, лiки зараз дорого коштують, фiнансовi можливості родини вичерпуються. Дякую Фонду, що відгукнулися й допомогли в придбаннi життєво важливих ліків», - каже чоловік.

Наразі Олександр готується до операції, яку лікарі призначили на початок серпня. Бажаємо, щоб вона пройшла успішно та призвела до повного одужання!