Фонд допоміг відремонтувати дах в сільському клубі на Барвінківщині

18.04.2016
Фонд допоміг відремонтувати дах в сільському клубі на Барвінківщині

 

Будинок культури на селі – то не просто приміщення, де проходять святкові заходи. Це душа села, бо тут обмінюються новинами, радіють і сумують, тут вчаться новому, сюди приходять для розради – і старі, і малі.

Будинок культури в Африканівці - саме такий. А після того, як в селі закрили школу, цей заклад став фактично єдиним центром сільської громади. Тим більше, що мав він солідну історію. Побудували його ще в середині 50-х років минулого сторіччя. Згадують, що навіть з Барвінкового на танці сюди приїздила молодь. Гарним вийшов культурний центр. А ось ремонтувати капітально не поспішали. Ситуація склалася критична, бо старий дах почав протікати так, що відрами вичерпували воду з підлоги. Почали шукати можливості для того, щоб зберегти культурний центр села.

"До кого ми тільки не зверталися, всі годували нас обіцянками, а ось Благодійний фонд соціального розвитку допоміг після першого прохання. І не тільки виділив 180 тисяч гривень на ремонт даху, а й знайшов виконавців цих робіт", - згадує Гаврилівський сільський голова Тетяна Потапенко.

Роботи вели кілька місяців – не просто ставили латки на старий дах, а проводили капітальну заміну. Для цього навіть довелось залучати спецтехніку, бо будівля будинку культури має високі стелі. Тепер Африканівський центр культури виблискує новим дахом.

"Ми вдячні усім представникам Фонду, а особливо регіональному представнику у Барвінківському районі Ігорю Макаревичу. У нас знов почали працювати популярні на селі гуртки – і вокальні, і танцювальні, і драматичні. Плануємо відразу кілька заходів – і до Великодня, і до Дня Пам’яті. Ми тепер у будь-яку пору року можемо провести свято", – радіє директор Африканівського будинку культури Ірина Єдименченко.

Після того, як Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області допоміг Африканівському будинку культури відремонтувати дах, силами сільської громади вирішили провести внутрішній ремонт клубу, а в подальшому обновити фасад. З тим, щоб цей культурний заклад, міг порадувати мешканців Барвінківського району цікавими заходами ще багато років.