Фонд поновлює проведення безкоштовних медоглядів у селах

27.04.2018
Фонд поновлює проведення безкоштовних медоглядів у селах

У травні розпочнуть свою роботу мобільні медичні бригади Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. Висококваліфіковані лікарі, забезпечені сучасним діагностичним обладнанням, їздитимуть по селах регіону та безкоштовно оглядатимуть місцеве населення.

Четвертий рік поспіль завдяки програмі «Медицина Харківщини для людей» мешканці області мають можливість проконсультуватися з фахівцями вузького профілю, не полишаючи меж свого населеного пункту. Спеціалісти – кардіолог, окуліст, гінеколог, лікар ультразвукової діагностики, невропатолог – щотижня виїжджатимуть до сільської глибинки та проводитимуть профілактичні медичні огляди. Під час цих оглядів селяни зможуть зробити ЕКГ, пройти ультразвукове обстеження внутрішніх органів, перевірити зір, поміряти рівень цукру у крові та отримати інші медичні послуги.

«Досвід трьох попередніх років показав, що ми не помилилися не тільки в самій ідеї проведення виїзних медоглядів, але й не помилилися щодо докторів, яких ми залучили до надання цих послуг. Для нас дуже важливо те, що рекомендації наших лікарів дають ефект, що є користь від цих виїздів – це стимул продовжувати та розвивати програму «Медицина Харківщини для людей», - зазначає голова Наглядової ради Фонду Валерій Дема.

Виїзні медогляди стартують 3 травня. Першим цього року лікарі відвідають село Котівка в Барвінківському районі – одному з найвіддаленіших у Харківській області.