Фонд узяв участь в Ярмарку вакансій у рамках Другої щорічної науково-освітньої конференції «Публічне управління ХХІ»

26.11.2015
Фонд узяв участь в Ярмарку вакансій у рамках Другої щорічної науково-освітньої конференції «Публічне управління ХХІ»

 

Благодійний Фонд соціального розвитку Харківської області відгукнувся на пропозицію Харківського обласного центру зайнятості і презентував програму «Створення нових робочих місць в Харківській області».

Ярмарок вакансій відбувся 26 листопада у будівлі Харківського регіонального інституту державного управління.

За словами голови правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євгена Шаповала, програма зі створення нових робочих місць на селі цікава не лише жителям Харківської області, але і студентам-випускникам ВИШів, адже вони можуть створити свій бізнес, скориставшись допомогою Фонду.

«Ми з радістю відгукнулися на пропозицію Обласного центру зайнятості взяти участь в Ярмарку вакансій. Ми презентуємо свій проект, який називається «Створення нових робочих місць в сільській місцевості», він стартував в липні цього року. Тут ми пропонуємо молодим людям, які вчаться в різних навчальних закладах Харкова, створювати бізнес на селі, створювати нові робочі місця і тим самим розвивати територію», - повідомив Євген Шаповал.

Він відзначив, що Фонд може допомогти фінансово, консультаційно і надалі супроводжувати реалізацію бізнес-проекту.

«У селі є певні потреби, а є люди активні, молоді і досвідчені, ті, які бачать цю потребу, так виникає ідея створення бізнесу на цій основі. Наш Фонд пропонує фінансування таких проектів за умови, що працювати в цьому бізнесі можуть жителі того або іншого населеного пункту області. Ми допускаємо участь не жителя села в створенні бізнесу, але сам бізнес обов'язково має бути в селі. Наприклад, якщо студент хоче повернутися в село, він знає, що треба селу, він може створити там бізнес: представити свій проект на розгляд, довести, що його ідея потрібна, що він знає, як її здійснити», - пояснює провідний економіст Фонду Тамара Кирик.

На Ярмарку вакансій побували студенти і викладачі з Харкова і інших міст, представники бізнесу і влади, у тому числі - заступник глави Харківської обладміністрації Юлія Світлична.