Фонд вітає жителів Харківщини з Новим роком!

31.12.2015
Фонд вітає жителів Харківщини з Новим роком!

 

2015 рік назавжди залишиться особливим для Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, адже він є роком «народження» Фонду. Суспільство вкрай потребувало підтримки, і вона з’явилася. Фонд почав опікуватисяпростими людьми, жителями села, які залишилися поза увагою влади та держави.

Щоб покращити життя селян, допомогти їм пережити скрутні часи, було запущено кілька соціальних проектів. Ми пишаємося програмою «Медицина на селі», завдяки якій тисячі сільських жителів мають змогу пройти обстеження на сучасному обладнанні та отримати консультації провідних харківських лікарів. Ми сподіваємося, що проект зі створення робочих місць у сільській місцевості незабаромдасть результат, і на Харківщини з’являться нові успішні підприємства.Ми з нетерпінням чекаємо, коли у віддалених селах розпочнеться мовлення українського радіо.

Кожне «дякую», кожна посмішка на обличчі, кожна сльоза радості є найкращим доказом того, що Фонд робить дійсно добру справу. Це дає нам натхнення рухатися далі, шукати нові способи надання допомоги, вдосконалювати існуючі проекти. Дякуємо вам за довіру!

У новорічні свята дуже хочеться дива. Ми бажаємо всім жителям Харкова та області, щоб дідусь із сивою бородою приніс їм у своєму мішку мир, радість та благополуччя.Щоб диво таки сталося, і у 2016 році найбільшою цінністю у нашій країні стала людина, а її право на повноцінне та гідне життя було реалізовано.Щоб простим селянам були доступні всі ті блага, що є у місті – зручний та швидкий транспорт, висококваліфіковане медичне обслуговування, великі заробітки та надійний соціальний захист.

Ми впевнені: часи, коли людина відчуває себе безпорадною і непотрібною державі, обов’язково минуть. На Харківщини зокрема і в Україні взагалі з’являється все більше активних людей, які не чекають на допомогу «зверху», а беруть справу у свої руки і поступово змінюють нашу країну на краще.Це дає надію на те, що у недалекому майбутньому життя у нашім ріднім краю налагодиться, і потреба у діяльності Фонду зникне. Дуже сподіваємося, що саме так і буде. А до того часу ми обіцяємо вам свою підтримку та допомогу.

З Новим роком, земляки! Веселих та незабутніх новорічних свят!