Фонд придбав для Шульського НВК мультимедійний проектор

26.12.2016
Фонд придбав для Шульського НВК мультимедійний проектор

Навчально-виховний комплекс в селі Шульське Первомайського району отримав у подарунок від Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області сучасний мультимедійний проектор. Нова техніка допоможе місцевому педколективу урізноманітнити навчальний процес, зробити його більш цікавим та змістовним.

Шульський НВК – це школа I-II ступенів, де навчається 57 дітей, та дитячий садок, у якому виховується 26 малят. Як і більшість сільських закладів, він має досить скромну технічну базу. Однак місцеві вчителі прагнуть йти у ногу з часом і використовувати у своїй роботі сучасні методики й інструменти. Педагог-організатор Тетяна Іванова постійно вигадує для учнів щось цікавеньке, власноруч знімає та виготовляє навчальні відеоролики з різної тематики. Завдяки подарованому Фондом проектору ці візуальні матеріали тепер можна показувати на великому екрані.

«Зараз комп’ютеризація, модернізація йде. Нашим педагогом-організатором проводиться багато різних виховних заходів, робляться презентації, відеоролики. І щоб показати це дітям, потрібен проектор, а ми ніякої можливості не мали його придбати. Тож дуже дякуємо Фонду за такий доречний подарунок! Адже ми хочемо зробити навчання більш змістовним, інтерактивним – для дітей з сільської місцевості це надзвичайно цікаво», - каже директор Шульського НВК Ірина Гончарова.

Наразі заклад бере участь у конкурсі відеопривітань, організованому у Первомайському районі Фондом соціального розвитку. За умовами конкурсу треба записати на камеру поздоровлення з зимовими святами народові України або воїнам АТО та надіслати його представникам Фонду. Відеопривітання від Шульського НВК, до створення якого долучилися усі учні школи, вже надійшло на адресу організаторів.

Результати конкурсу стануть відомі після Різдва: переможців буде визначено шляхом голосування у соціальних мережах, де планується розмістити відеопривітання. Бажаємо всім учасникам успіху!

Фото