Фонд придбав для медичного центру на Валківщині холодильник для зберігання ліків

28.04.2016
Фонд придбав для медичного центру на Валківщині холодильник для зберігання ліків

 

Центр первинної медико-санiтарної допомоги Валкiвського району отримав від Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області корисний подарунок – сучасний холодильник. Медики будуть зберігати у ньому вакцину та ліки, які потребують особливого температурного режиму.

Співробітники закладу вже й не пам’ятають, коли тут востаннє замінювали обладнання, тому поява новенького холодильника – справжня подія для Центру первинної медико-санiтарної допомоги. У Фонді про потребу закладу дізналися випадково, але відреагували дуже оперативно. З моменту подання заявки до купівлі та доставки холодильника не пройшло і місяця.

"Нещодавно Фонд надав цьому центру у якості благодійної допомоги вакцину БЦЖ і туберкулін. Під час передачі препаратів з’ясувалося, що тут існує проблема зі зберіганням ліків. Наявне обладнання дуже старе та ненадійне, тому медики попросили придбати для закладу новий холодильник. Фонд розглянув це прохання та дав позитивну відповідь", - розповідає координатор Фонду соціального розвитку у Валківському районі Тетяна Горошко.

Остання ревізія показала: майже вся холодильна техніка, яка є в амбулаторіях та ФАПах Валківського району, була вироблена аж у 1967 році. Невідомо, скільки ще доведеться чекати, поки її буде замінено на нову за державні кошти. Тому місцевим медикам лишається одне – сподіватися на спонсорську допомогу.

"Спасибі велике Благодійному фонду соціального розвитку, який надав нам такий подарунок. Нашому холодильному обладнанню вже кілька десятків років – можете собі уявити, в якому воно стані. Тому ми дуже раді та сподіваємося на подальшу співпрацю з Фондом", - каже головний лiкар КЗОЗ «Центр первинної медико-санiтарної допомоги Валкiвського району» Марина Орлова.

Тим часом Фонд на прохання медичного центру закуповує різноманітні гігієнічні засоби, які будуть передані малозабезпеченим жителям Валківського району як адресна допомога.