Фонд привіз у табір «Барвінок» подарунки та цікавих гостей

14.06.2016
Фонд привіз у табір «Барвінок» подарунки та цікавих гостей

 

Представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області провідали дітей, які відпочивають в оздоровчому таборі «Барвінок», та взяли участь у відкритті спартакіади. Разом з ними захід відвідали спеціальні гості – мер Барвінкового Олександр Бало, гравці місцевої футбольної команди «Подолівська» і заслужений журналіст України Микола Шлапак.

Візит до «Барвінку» виявився надзвичайно насиченим, багатим на цікаві події та яскраві емоції. Спілкування з дітьми представники Фонду вирішили почати з найприємнішого – з роздачі подарунків. До відкриття спартакіади вони привезли вихованцям табору спортивне знаряддя – футбольні та баскетбольні м’ячі, скакалки, а також атрибутику – прапори і брендований одяг. Подарунки прийшлися дітям до смаку: вони одразу вдягли на себе яскраві футболки, а краватки на знак посвяти у барвінківці їм пов’язали почесні гості – Барвінківський міський голова Олександр Бало, журналіст Микола Шлапак та регіональний представник Фонду Ігор Макаревич.

  • - Ці футболки та краватки з надписом «Дитячий табір «Барвінок» – не просто одяг. Це сувеніри, які кожна дитина забере з собою додому на згадку про цей табір і це літо. Впевнений, що спогади будуть тільки приємні, адже і адміністрація закладу, і місцева влада, і Фонд соціального розвитку доклали максимум зусиль для того, щоб зробити відпочинок у «Барвінку» комфортним та цікавим, - каже представник Фонду у Барвінківському районі Ігор Макаревич.

Після церемонії відкриття спартакіади юні спортсмени скористалися нагодою та зіграли у футбол зі справжніми майстрами – гравцями популярної на Барвінківщині команди «Подолівська». Півзахисник Роман Плавський, нападник Євген Жеребцов та голкіпер Антон Орлов поділилися з дітьми своїм досвідом та секретами, показали деякі технічні прийоми. За ініціативи вихованців табору відбулася імпровізована автограф-сесія, під час якої футболісти залишили на їхніх новеньких краватках свої підписи.

  • - Я у «Барвінку» вже третій раз відпочиваю, але такого тут ще не було. Цікаво подивитися на справжніх футболістів, поспілкуватися з ними. Та й взагалі у «Барвінку» класно – у мене тут багато друзів, ми весело проводимо час, беремо участь у змаганнях, - розповідає 13-річний Микита Горгуновський.

З не меншим успіхом пройшов майстер-клас зі створення патріотичних репортажів, який провів заслужений журналіст України Микола Шлапак. Цього року у таборі планують випускати власну газету, тож поради визнаного професіонала напевно стануть дітям у нагоді. Журналіст розповів вихованцям табору про основи свого ремесла, про особливості репортажного жанру, а також навів приклади з власної практики. Найбільше дітям сподобалися історії про те, як Микола Шлапак робив телесюжети та прямі включення з зони АТО.

  • - Гадаю, такі зустрічі допомагають сільським дітлахам в подальшому визначитися у виборі професії. Я у дитинстві мріяв стати журналістом, працювати на телебаченні – моя мрія збулася. Може, хтось з тих, хто сьогодні відпочиває у «Барвінку», після майстер-класу замислиться над своєю майбутньою професією і теж буде працювати у ЗМІ, - каже Микола Шлапак.

У Фонді соціального розвитку обіцяють, що таких цікавих зустрічей буде ще багато. Благодійники підготували для вихованців «Барвінку» цілу низку розважальних заходів, з якими вони будуть приїжджати до табору протягом усього літа.