Фонд привітав шевченківців з Днем селища

18.09.2016
Фонд привітав шевченківців з Днем селища

 

17 вересня селище Шевченкове, адміністративний центр однойменного району, відзначило 120-ту річницю з дня заснування.До створення святкового настрою долучився Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області, надавши можливість малечі безкоштовно пострибати на батуті та поласувати солодкою ватою.

Урочистості з нагоди ювілею відбулися на центральній площі селища, де  зібралося  чимало   жителів і гостей Шевченкового. Організатори намагалися зробити  святкове дійство цікавим для всіх представників численної шевченківської громади. Кожен присутній міг обрати собі відпочинок до душі, а дітлахи з величезним задоволенням  штурмували надувну гірку, брали участь у конкурсах, стрибали на батутах,  ласували солодкою ватою. Батьки також раділи такій можливості та щиро дякували Фонду за безкоштовні ласощі та розваги для їхніх дітей.

  

 «Свято дійсно вдалося. Ми тут сьогодні «дівчачим колективом» - мама, донька й бабуся, тобто я. І всі отримали чимало позитивних емоцій. Та безперечно, найбільше задоволені, що дітям є де порозважатися. Коли ж дізналися, що Благодійний фонд забезпечив батут та вату безкоштовно, звичайно зраділи. Дякуємо за турботу і від себе, і від нашої малечі», - каже мешканка Шевченкового Вікторія Голубнича.

Мати трьох дітей Наталія Дроздова зауважує, що такий сюрприз від Фонду виявився дуже доречним та приємним. Для малечі це – велика радість, а для батьків – несподівана економія.

«Мені дитячі розваги та ласощі влетіли б у копієчку. Наявність безкоштовного батуту та солодкої вати – це, вважаю, гарний і вчасний подарунок для чудового настрою не лише дітям, а й нам, дорослим. Тож від нашої родини – щира вдячність благодійникам», - каже жінка.