Фонд продовжує опікуватися родиною тата-одинака

14.01.2017
Фонд продовжує опікуватися родиною тата-одинака

У селі Олексіївка Первомайського району представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області провідали двох братиків, яких виховує самотній батько, та передали їм продукти харчування. Доброчинці завітали просто до школи, де навчаються хлопці, зробивши своїм підшефним приємний сюрприз на Старий Новий рік.

Печиво, цукерки, шоколад, згущене молоко, домашнє варення та консервація – представники Фонду зібрали для родини Якушенків три коробки смаколиків. Сергій та Олексій не чекали нічого подібного, тому дуже зраділи і гостинцю, і гостям. Звичайний навчальний день у школі несподівано перетворився для них на свято.

«Дякуємо, нам дуже приємно! Добре, що ми до школи на санчатах приїхали – тепер повеземо на них додому коробки», - кажуть брати.

Родину батька-одинака Івана Якушенка благодійники взяли під опіку минулого літа, коли випадково з’ясувалося, що хлопчики недоїдають. Тато дуже любить своїх синів і намагається забезпечити їх усім необхідним, але його зарплатні на всі потреби дітей-підлітків не вистачає. Тож доброчинці почали допомагати родині – привозити продукти, побутову хімію, засоби гігієни.    

«Зараз цій сім’ї особливо потрібна підтримка, адже батько Сергійка та Льоші працює трактористом – взимку, коли техніка на ремонті, його зарплатня зменшується. А на дворі свята, і хочеться, щоб діти не були обділені, щоб вони могли поласувати смачненьким», - зазначає координатор Фонду у Первомайському районі Віталій Дарчич.

Також благодійники забезпечили родині юридичний супровід. Зокрема, вдалося прописати хлопчиків у батьковій хаті, а також стягнути через суд аліменти з їхньої горе-матері. Зараз юрист Фонду працює над тим, щоб судове рішення було виконане: якщо жінка неспроможна платити, буде оформлюватися грошова допомога від держави.

«На жаль, бюрократична машина працює досить повільно. Тож поки соціальні виплати не призначено, ми вирішили надати родині Якушенків фінансову підтримку і виділили на це певну суму. Гроші буде перераховано найближчим часом», - запевняє голова правління Фонду Євген Шаповал