Фонд профінансував ремонт дитячого табору «Барвінок»

27.05.2016
Фонд профінансував ремонт дитячого табору «Барвінок»

 

Цей табір буде готовий прийняти малечу з 10 червня. Та в бюджеті Барвінківського району не було достатньо коштів для того, щоб підготувати його до літнього сезону. Розглядалось запитання про те, що цей заклад відпочинку буде закрито.

Кошти на матеріали, необхідні для ремонту, виділив Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області. На допомогу прийшли і працівники агрофірм «Барвінківська» і «Подолівська», які у вільний від роботи час, на волонтерських засадах приїжджають до табору, щоб провести ремонтні роботи і надати можливість 200 дітлахам оздоровитися влітку. Зараз завершують ремонт системи водопостачання: знайшли пориви і проводять газозварювальні роботи.

Будуть відремонтовані спальні кімнати, альтанки, спортивне приладдя, приведено до ладу пляж біля табору. Усі роботи планується завершити до початку червня.

Опікуватися роботою дитячого оздоровчого табору «Барвінок» Фонд буде протягом усіх трьох літніх змін:

"Разом з керівництвом табору ми запланували низку заходів, що дозволять познайомити дітей з нашими проектами. Малеча зможе спробувати побудувати власний бізнес, як у проекті «Робочі місця на селі»; навчиться навичкам першої медичної допомоги, поспілкувавшись з лікарями-волонтерами проекту «Медицина Харківщини для людей». Та головне інше: те, що нам удалося зберегти цей табір, – велика заслуга саме Фонду", – розповідає керівник регіонального відділення Фонду в Барвінківському районі Ігор Макаревич.

У таборі заплановано провести три зміни. Чекають на дітей віком від 6 до 16 років. Частину путівок оплачуватиме Фонд.

"Цього літа оздоровлювати в «Барвінку» ми будемо не тільки малечу з Харківської області, а й дітей з тимчасово окупованих територій, дітей, батьки яких поїхали в зону АТО", – каже начальник табору Лідія Єфремова.

За її словами, педагогічний колектив «Барвінку» вже готується прийняти цих дітей, з тим щоб забезпечити їм психологічний та емоційний комфорт і оздоровити.