Фонд розпочав нагородження переможців творчого конкурсу

06.05.2017
Фонд розпочав нагородження переможців творчого конкурсу

 

Школярі Близнюківщини та Первомайщини, чиї твори на тему «Я – депутат місцевої ради» були визнані найкращими, отримали цінні призи від Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. Переможці визначені на рівні районів, а також у кожному навчальному закладі, що взяв участь у конкурсі.

Почувши своє ім’я, одинадцятикласниця Аліна Палагута не вірить власним вухам – її твір зайняв перше місце у Близнюківському районі. З сором’язливою посмішкою дівчина виходить на сцену Будинку культури, щоб отримати приз – планшет, почесну грамоту та сертифікат, що надає перевагу  при вступі до Української Академії Лідерства. Для школярки ця перемога стала дуже приємним сюрпризом.

«Спочатку я навіть не знала, що будуть якісь призи у цьому конкурсі. А коли дізналася, почала ще більше старатися – приємно, що не дарма, - каже учениця Садовської школи Аліна Палагута. - Я хоч і не депутат, але роблю все, що від мене залежить, щоб гідно представити наш район, своє село».

Друге місце у Близнюківському районі посіла творча робота Дениса Романченка, який навчається в Уплатнівській ЗОШ, на третьому місці – твір Анастасії Рекоти,  учениці Близнюківської  школи. У подарунок від Фонду Денис отримав сучасний смартфон, а Анастасія – зовнішній накопичувальний диск. Не залишилися без призів і автори робіт, які стали кращими у своїх школах. Для них благодійники підготували корисні гаджети – навушники, флеш-накопичувачі та акумулятори Power Bank. Нагородження відбулося в рамках традиційного на Близнюківщині свята обдарованих дітей «Крила майбутнього», на якому вітали школярів-переможців різноманітних олімпіад, спортивних змагань та конкурсів.

«Ви – наш золотий генофонд, ви отримали славу, успіх, які стали результатом вашої кропіткої праці, - звернувся до учнів Близнюківський селищний голова Геннадій Король. - Саме ви будете керувати цією країною. Пам’ятайте, що дуже важливо мати надійних партнерів в житті – таких, яким став для Близнюківщини Фонд соціального розвитку Харківської області».

«Юнаки і дівчата! Працюйте – і успіх обов’язково вас знайде. Навіть якщо приходять невдачі, знайте, що немає таких труднощів, які б ви не подолали. Вчіться, мрійте і повертайтеся на рідну землю, щоб втілювати ці мрії у життя», - закликав координатор Фонду у Близнюківському районі Андрій Воронкін.

У святковій атмосфері пройшла і церемонія нагородження школярів Первомайщини. Авторів кращих конкурсних творів запросили на прийом до Первомайського міського голови, де представники Фонду привітали дітей з перемогою і вручили подарунки. Приз за перше місце у районі – планшет – дістався учню Первомайської ЗОШ № 6 Яніславу Валєнкову. Смартфон отримав за друге місце Микита Пустовий, який вчиться у Первомайській школі № 5, а зовнішній вінчестер було вручено ще одному учню шостої школи – Олегу Блохіну, чия творча робота здобула третє місце. Також подарунки було передано авторам творів, що зайняли призові місця на рівні навчальних закладів міста Первомайського.

«Як казав Уїнстон Черчіль, державні діячі відрізняються від політиків тим, що перші думають про майбутнє країни, а другі – про наступні вибори.  Цінність вашої роботи у тому, що ви думаєте не про вибори, а про свій район, своє місто, свою вулицю. Я пишаюся тим, що у нас є така молодь. З ваших творів ми сформуємо депутатський наказ, який буде передано керівництву кожного району. Ваші свіжі думки повинні приносити користь вашим громадам», - переконаний Валерій Дема, голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.  

«Нам як представникам Фонду було цікаво читати конкурсні роботи. Ми обирали кращі за трьома критеріями – логічність, оригінальність, реалістичність. Гадаю, що всі ваші слушні ідеї будуть реалізовані», - додає голова правління Фонду Євген Шаповал.

Участь у конкурсі творів взяли учні 15 загальноосвітніх закладів Первомайського району. Визначити серед них переможців виявилося непростою справою: майже всі роботи були самобутніми, щирими та винахідливими. Діти продемонстрували неабияку обізнаність у питаннях місцевого самоврядування та велике бажання змінити на краще життя своїх громад.

«Це та молодь, яка готова зайти до органів влади, а наше завдання – прислухатися до їхніх думок», - зауважує Первомайський міський голова Микола Бакшеєв.

«У своїх творах учні виклали ідеї, які цілком заслуговують бути втіленими у життя. Саме завдяки такій молоді країна буде процвітати», - певен координатор Фонду у Первомайському районі Микола Тарасенко.

Перший етап конкурсу творів на тему «Я – депутат місцевої ради» проводився у Близнюківськму, Первомайському, Барвінківському, Валківському та Балаклійському районах. Усього на розгляд журі було подано 584 роботи від учнів 72 навчальних закладів. Наступними будуть нагороджені автори кращих робіт у Балаклійському районі, трохи пізніше благодійники вручать призи старшокласникам Валківщини і Барвінківщини.  

Другий етап конкурсу розпочнеться восени.