Фонд розширює співпрацю з доброчинцями Канади

30.08.2017
Фонд розширює співпрацю з доброчинцями Канади

 

Джон Голюк, координатор проектів Конґресу Українців Канади, відвідав Харківщину на запрошення Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. Метою візиту стало інспектування роботи канадських реанімобілів, які у лютому цього року було подаровано районним лікарням регіону, а також оцінка їхніх технічних потреб задля більш ефективного використання.

Для гостя було організовано екскурсію по Валківській районній лікарні – одному з чотирьох медичних закладів Харківщини, що отримали у подарунок спецмашини з Канади. В ході спілкування з персоналом лікарні Джон Голюк дізнався про досвід використання реанімобілю  та вислухав пропозиції щодо його технічного оснащення. Машина здійснила вже 27 виїздів і показала себе як надійний, потужний та зручний транспортний засіб, який, однак, не дуже простий в обслуговуванні. Головний лікар Валківської ЦРЛ Богдан Носатов наголосив на тому, що автомобілю потрібне додаткове реанімаційне обладнання: медикам вже доводилося прямо в дорозі витягати пацієнтів з того світу.  

«Дуже добре, що ця машина приносить користь жителям Харківщини, у буквальному сенсі рятує людські життя. Мої колеги у Канаді будуть раді почути, що їхні зусилля дали такий результат. – зазначив координатор проектів Конґресу Українців Канади Джон Голюк. - Я узяв на замітку всі пропозиції та зауваження, висловлені місцевими медиками, і буду усіляко сприяти тому, щоб забезпечити реанімобіль необхідним обладнанням».

На технічну підтримку канадської сторони можуть розраховувати й інші районні лікарні, яким було передано реанімобілі з Канади. Допомогу в обслуговуванні спецмашин гарантує і Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

«Ще під час передачі цих машин районним лікарням було підписано меморандум, в рамках якого Фонд узяв на себе зобов’язання сприяти ефективній і безперебійній роботі канадських реанімобілів, - розповідає голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал. – Ми постійно підтримуємо зв’язок з медичними закладами і у разі потреби готові надати необхідну допомогу, оперативно відреагувати на їхні звернення».  

Результатом візиту Джона Голюка на Харківщину може стати розширення партнерських відносин з Конґресом Українців Канади. Мова йде про забезпечення районних лікарень, зокрема Валківської ЦРЛ, сучасними  ліжками, візками для транспортування хворих та іншим медичним обладнанням.