Фонд і школи Первомайщини зібрали подарунки для воїнів

13.10.2016
Фонд і школи Первомайщини зібрали подарунки для воїнів

 

Напередодні Дня захисника України Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області разом зі школами Первомайського району провів акцію «Допоможи захиснику Вітчизни». Було зібрано майже тонну солодощів, фруктів, засобів гігієни, одягу та сувенірів – все це доброчинці відвезли бійцям у Харківський військовий шпиталь.

Проведення акції ініціював координатор Фонду у Первомайському районі Микола Тарасенко. Він дізнався, що на 14 жовтня волонтери збирають подарунки для воїнів, які проходять лікування в медичних закладах Харкова, та запропонував місцевим школам долучитися до цієї доброї справи.

«На мою пропозицію відгукнулося дуже багато людей, особлива подяка директорам шкіл, педагогам, учням та батькам. Існує думка, що наша молодь зростає пасивною та байдужою, але, судячи з результатів нашої спільної роботи, це зовсім не так. Наші діти чудові, патріотичні, готові швидко прийти на допомогу», - зазначає Микола Тарасенко.

В акції взяли участь 13 шкіл району та міста Первомайський. Діти поставилися до збору подарунків дуже відповідально: учні молодших класів власноруч виготовили обереги, сувеніри, намалювали вітальні листівки, а старшокласники поприносили ласощі, фрукти, домашню випічку, варення. Щоб пораненим бійцям було не тільки смачно, але й тепло, дехто приніс в’язані речі – светри, шкарпетки.

«На вулиці вже холодно, а бійцям, які проходять лікування, не можна переохолоджуватися. Тож я приніс для них теплі шкарпетки – знаю, що такі речі завжди потрібні, - каже учень Первомайської ЗОШ № 3 Олексій Жилін. - Нехай це дрібниця, але від щирого серця. Завдяки нашим воїнам ми спокійно ходимо до школи, живемо нормальним життям – хочеться якось їм за це віддячити».

Діти залюбки беруть участь у благодійних заходах, зазначає директор Шульського навчально-виховного комплексу Ірина Гончарова.

«Минулого року ми збирали кошти для дітей АТО, готували подаруночки до Дня Святого Миколая. Цього разу також всі відгукнулися – і педагогічний колектив, і учні, і їхні батьки. Діти принесли  яблука, волоські горіхи, виноград, арахіс, груші, печиво, а на позашкільних гуртках зробили браслетики, листівочки. До мене досі підходять учні та питають, чи треба ще щось принести», - розповідає Ірина Гончарова.     

        

Зібрані смаколики та подарунки ледь умістилися у вантажну «ГАЗель», якою все це добро доправили до Харкова.