Фонд допоміг зібрати до школи дітей з сімей переселенців

19.09.2016
Фонд допоміг зібрати до школи дітей з сімей переселенців

 

До школи – у новому одязі та з повним ранцем канцелярського приладдя. У Борівському районі представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області допомогли підготувати до навчання трьох школярів з сімей вимушених переселенців.

Колишня луганчанка Аліна Рудак цього року пішла у перший клас. Батьки дуже хотіли, щоб для доньки це стало святом, але самотужки підготувати її до школи не змогли: грошей на нове вбрання, ранець, взуття просто немає. Родина знімає скромне житло у селі Підлиман, живе з випадкових заробітків. Щоб зібрати дитину до школи, довелося просити допомоги у благодійників.

«Освіта має бути доступною для кожної дитини, у якій би складній життєвій ситуації вона не перебувала. До нас звернулися родини з Підлиману та Борової, загалом до школи було зібрано три дитини: ми придбали одяг, канцелярське приладдя, ранці. Це було зроблено в рамках дитячої програми, яку реалізує Фонд соціального розвитку», - каже координатор Фонду у Борівському районі Світлана Крикун.

«Якби не допомога благодійників, не знаю, у чому б дочка ходила до школи. Тепер у неї є все необхідне: і куртка зимова, і шапка, і взуття, і зошити з олівцями. Дуже дякуємо за підтримку – дитині подобається у школі, вона з радістю біжить на заняття», - зазначає мама першокласниці Інна Рудак.

Раніше благодійники виділили кошти на ремонт приміщення у Піско-Радьківському будинку культури, де планується  організувати танцювальний гурток для дітей. Ремонтні роботи добігають кінця, тож гурток може розпочати свою роботу вже у жовтні.