Фонд – спонсор KharkivMusicFest-2019

25.03.2019
Фонд – спонсор KharkivMusicFest-2019

Концерти за участі музикантів світового рівня, безкоштовні лекції та майстер-класи, форум з проблем музичного менеджменту, табір для дітей, зустрічі меломанів і креативні піаніно у різних куточках міста – все це KharkivMusicFest-2019. Безпрецедентний за своїм розмахом культурний захід, що стартував 23 березня і триватиме до 7 квітня, проходить за фінансової підтримки Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. 

Найближчими днями Харків звучатиме мелодіями Моцарта – саме цьому геніальному композитору присвячено цьогорічний фестиваль. Уривки з творів класика можна буде почути в школах і торгівельних центрах, у філармонії та органному залі, в оперному театрі та просто на вулиці. За кількістю подій і зірковістю учасників KharkivMusicFest-2019 перевершив обидва попередні фестивалі. Таких музикантів ще не бачив не тільки Харків, а й вся Україна. Стартував захід з потужного виступу міжнародного фестивального оркестру, до складу якого увійшли виконавці з Німеччини, Польщі, Грузії, Чехії, Австрії. Попереду ще три неймовірних концерти: вперше в Україні виступить секстет оркестру Les Musiciens du Louvre («Музиканти Лувра») та зіграє один із найпопулярніших піаністів світу Джордж Лі (США), а також співатимуть світові зірки оперної музики.

«Я гордий з того, що музиканти такого рівня будуть виступати у Харкові. Піаніст Джордж Лі грав у Карнегі-Холл, а тепер його можна буде почути у Харківській філармонії, - зазначає Валерій Дема, голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області. – Фестиваль KharkivMusicFest виконує дуже важливу місію: популяризує класичну музику серед молоді, розвиває естетичний смак. Адже програма заходу передбачає цілу низку безкоштовних лекцій, майстер-класів, виступів. Це унікальна культурна подія, що дає юним музикантам стимул для розвитку, а слухачам – можливість наживо почути кращих виконавців світу».     

Просвітницький напрямок фестивалю представлений кількома проектами: музичний лекторій AmadeusTalk (цикл лекцій-концертів для широкої аудиторії), освітня програма для школярів, дитячий табір Amadeus CAmp і майстер-класи. Крім того, у різних куточках Харкова встановлено десять яскравих піаніно, на яких може грати будь-хто. Завдяки проекту ArtPiano ці музичні інструменти отримали друге життя: замість потрапляння на смітник вони стали арт-об’єктами. Після закінчення музичного марафону піаніно будуть подаровані школам.     

Новинкою цьогорічного фестивалю став KharkivMusicForum – подія, що зібрала провідних гравців української музичної індустрії. Бізнесмени, менеджери, меценати та представники професійного музичного середовища обговорили на форумі спільні проблеми і спробували знайти шляхи їх вирішення.    

Детальну програму фестивалю дивіться тут