Фонд – спонсор міжнародного турніру з художньої гімнастики

16.11.2016
Фонд – спонсор міжнародного турніру з художньої гімнастики

19-20 листопада в місті Лозова відбудеться Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Нове покоління», генеральним спонсором якого є Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Цьогоріч змагання пройдуть вже в четвертий раз. Традиційно у заході беруть участь команди з країн ближнього зарубіжжя та, звісно ж, України, і з кожним роком кількість учасників збільшується. Цього разу за медалі змагатимуться 210 гімнасток з 17 команд.

Україну на турнірі представлятимуть спортсменки з Києва, Харкова, Запоріжжя, Енергодару, Хмельницького, Дніпра, Павлограду, Сум і Лозової. Організатор заходу – спортивний клуб «Grand Sport Elite», фінансову та організаційну підтримку забезпечує Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

«Дуже приємно, що на Харківщині проводяться змагання такого рівня – це сприяє популяризації спорту серед молоді, допомагає юним талантам реалізуватися. Одним з завдань нашого Фонду є створення умов для всебічного розвитку дітей, тому ми залюбки підтримуємо подібні заходи. Запрошуємо всіх бажаючих на це свято краси та грації!», - каже голова правління Фонду соціального розвитку Євген Шаповал.

Турнір проходитиме у приміщенні Лозівської ДЮСШ «Юність». Змагання розпочнуться о 9.00 в суботу, 19 листопада, а наступного дня заплановане урочисте закриття заходу та нагородження переможців. 

Фото