Фонд сприяє улаштуванню вуличного освітлення у Первомайському

21.06.2017
Фонд сприяє улаштуванню вуличного освітлення у Первомайському

 

Завдяки підтримці Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області на двох вулицях міста Первомайського з’явиться сучасне зовнішнє освітлення. Ліхтарі буде встановлено у найближчі місяці.     

Кожного вечора вулиці Роза та Кільцева, що знаходяться на околиці Первомайського, поринають у повнісіньку темряву. Зовнішнього освітлення тут немає від самого заснування поселень – а це кілька десятиліть. Та цього року у місцевих жителів з’явився реальний шанс встановити ліхтарі на своїх вулицях: їхні заявки перемогли у конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє», який проводить Харківська обласна рада. На організацію освітлення вулиці Роза передбачено 120 тисяч гривень,  Кільцевої – 70 тисяч. Щоб отримати ці кошти, жителі повинні були зробити свій внесок у фінансування кожного проекту – це 5 % від суми. Однак навіть цього люди зібрати не змогли.

«В обох випадках під час збору грошей у ініціативних груп виникли складності, і реалізація проектів опинилася під загрозою. На щастя, людям допоміг Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області, - пояснює Первомайський міський голова Микола Бакшеєв. – Доброчинці відгукнулися на наше прохання і перерахували гроші, яких не вистачало. Це п’ять з половиною тисяч гривень для вулиці Кільцевої і ще півтори тисячі для вулиці Роза. Ми щиро вдячні Фонду за співпрацю та його внесок у розвиток нашого міста».

«Фонд вже третій рік реалізує благодійні проекти на Первомайщині. Завдяки тісній взаємодії з міською і районною владою ми маємо змогу оперативно реагувати на виникаючі проблеми, надавати допомогу саме там, де вона найбільш потрібна», - зазначає голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Валерій Дема

Тепер відповідальність за реалізацію міні-проектів з улаштування освітлення на вулицях Роза та Кільцева лежить на мерії. За словами Первомайського міського голови Миколи Бакшеєва, орієнтовно роботи розпочнуться у серпні, а завершити їх планують не пізніше жовтня.