Фонд увійшов до ТОП-20 благодійників країни

03.10.2017
Фонд увійшов до ТОП-20 благодійників країни

Понад тринадцять мільйонів гривень витратив на доброчинні проекти у 2016 році Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області, доєднавшись до числа найбільших благодійних організацій України. У відповідному рейтингу журналу «Новое время» Фонд посів двадцяте місце, усього у переліку 89 учасників.

Фонд соціального розвитку Харківської області відкрито звітує про власну діяльність з моменту свого заснування влітку 2015 року. Благодійні програми, які Фонд реалізує у регіоні, спрямовані на вирішення найбільш актуальних для сільського населення питань: забезпечення доступності медичних послуг, підтримка інфраструктури сіл і містечок, надання первинної правової допомоги, створення умов для всебічного розвитку дітей на Харківщині. Протягом першого року роботи Фонд витратив на благодійність майже шість мільйонів гривень, наступного року витрати зросли більш ніж вдвічі – до 13,1 мільйона. Таким чином, загальна сума видатків сягнула майже 19 мільйонів гривень. Наразі Фонд соціального розвитку Харківської області входить до двадцятки найбільших доброчинних організацій України за версією журналу «Новое время».

«Ми працюємо не для рейтингів, а для людей – мешканців Харківщини, яким у сільській місцевості доводиться просто виживати. Працюємо, щоб вони могли проконсультуватися з висококваліфікованими лікарями, щоб у їхніх дітей в садочку були гарні іграшки, щоб села розвивалися, а не занепадали. Звісно, ця робота була б неможливою без наших партнерів, які фінансують благодійні програми Фонду, за що їм низький уклін і велика вдячність. Особлива подяка компанії AgroGeneration, за підтримки якої зроблено дуже багато добрих справ», - каже голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал.

Рейтинг було складено виданням «Новое время» спільно з Українським форумом благодійників. Фінансову звітність для цього рейтингу надали 89 фондів – як регіональних, так всеукраїнських, а також заснованих міжнародними благочинними організаціями. Всі разом вони витратили на благодійність у 2016 році близько 1,8 мільярда гривень.