Фонд встановлює у районах зупинки громадського транспорту

09.06.2016
Фонд встановлює у районах зупинки громадського транспорту

  

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області втілює у життя черговий міні-проект, спрямований на покращення інфраструктури у сільській місцевості. На замовлення Фонду вже виготовлено кілька зупинок громадського транспорту, які найближчим часом буде встановлено у різних районах Харківщини.

У сільській місцевості автобуси ходять досить рідко, інколи на транспорт доводиться чекати годинами. Тим часом більшість провінційних зупинок були встановлені ще за радянської влади та потребують термінової заміни, а подекуди їх взагалі немає. У такій ситуації про безпеку і комфорт пасажирів годі й казати.

"Щоб люди не стояли просто неба, не мокли під дощем в очікуванні транспорту, Фонд вирішив встановити громадські зупинки в тих місцях, де це найбільш необхідно. Тож сільським жителям буде де сховатися від негоди або посидіти, поки не приїде автобус", - каже голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал.

Першу зупинку вже встановлено – у селі Алісівка на Близнюківщині. Це одне з найвіддаленіших у районі сіл, від райцентру його відділяє приблизно 25 кілометрів. Сполучення з Близнюками більш-менш налагоджене, але умов для очікування транспорту тут практично не було. Місцеві жителі написали колективного листа з проханням вирішити цю проблему, і Фонд їхнє прохання виконав.

Загалом у рамках цього міні-проекту було виготовлено 6 зупинок громадського транспорту. Слідом за Близнюківським районом нові зупинки отримають Барвінківський, Валківський, Первомайський та Великобурлуцький райони.