Фонд влаштував вихованцям «Барвінку» зустріч з зіркою футболу

04.08.2016
Фонд влаштував вихованцям «Барвінку» зустріч з зіркою футболу

Яскраві емоції – дітям. На запрошення Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області до оздоровчого табору «Барвінок» завітав особливий гість – легендарний голкіпер футбольного клубу «Металіст» Олександр Горяїнов. Разом зі своєю дружиною Неллі та представниками Фонду він взяв участь у відкритті третьої табірної зміни та залюбки поспілкувався з юними відпочивальниками.

«Коли ви почали грати у футбол?», «Що буде далі з «Металістом»?», «Який матч з відомою командою запам’ятався вам найбільше?», – зірковий гість тільки й встигав відповідати на запитання допитливих дітлахів. Ще б пак! Шанс поспілкуватися з живою легендою харківського футболу випадає нечасто, тож діти скористалися ним сповна. Після урочистого відкриття третьої зміни та вручення подарунків – представники Фонду привезли вихованцям «Барвінку» набори для малювання – Олександр Горяїнов провів для юних шанувальників футболу майстер-клас, під час якого продемонстрував ряд цікавих технічних прийомів. А далі була справжня фото- та автограф-сесія з зіркою: голкіпер «Металіста» залишив свій підпис на десятках дитячих футболок, сфотографувався з усіма бажаючими. За словами Олександра Горяїнова, він отримав величезне задоволення від спілкування з вихованцями «Барвінку».

«Мені сподобався табір: тут затишно, чисто, є альтанки, спортивні майданчики, поруч водоймище. А дітлахи взагалі чудові – вони веселі, дружні, активні. Молодці! Хочеться побажати, щоб вони обов’язково займалися спортом, любили спорт і здобули у своєму житті багато перемог. І, звісно ж, гарного їм відпочинку у таборі «Барвінок», - бажає футболіст.

Для дітей зустріч із зіркою стала дійсно видатною подією. Восьмирічний Дмитрик Миронов, який мріє про кар’єру журналіста, не обмежився самим лише автографом, а ще й узяв у легендарного голкіпера інтерв’ю для табірної газети «Барвінок». Незважаючи на хвилювання та відсутність досвіду, хлопчик собою задоволений – у нього все вийшло. Залишається тільки підготувати інтерв’ю до друку. 

 

«Я не очікував, що у табір приїде такий відомий футболіст. Було дуже цікаво з ним поговорити, задати питання. Олександр Горяїнов класний! Це моє перше в житті інтерв’ю, дуже сподіваюся, що воно всім сподобається», - каже Дмитрик Миронов.

На третю зміну, як і у попередні, до «Барвінку» заїхало 65 хлопців та дівчат. Приблизно третина з них – це діти учасників АТО. Путівки до табору їм безкоштовно надав Благодійний фонд «Дар», який є одним з співзасновників Фонду соціального розвитку.

Загалом цього літа «Барвінок» прийняв майже двісті дітлахів з різних районів Харківської області.