Фонд відправив на відпочинок другу групу дітей

04.07.2018
Фонд відправив на відпочинок другу групу дітей

До табору «Ялинка», що у Валківському районі, приїхали на оздоровлення дітлахи, якими опікується Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області. Хлопчики та дівчатка оздоровлюватимуться тут безкоштовно – путівки оплатив Фонд – протягом трьох тижнів.

Табір «Ялинка» – це куточок розваг і веселощів, розташований посеред запашного хвойного лісу. Тут цілюще не лише повітря, але й вода: заклад має власну свердловину. Для дітей у таборі облаштовано ігровий, спортивний і концертний майданчики, організуються пізнавальні екскурсії по історичних місцях Валківщини, проводиться цікава розважальна програма, працюють різноманітні гуртки та секції.  

«Чекаю від цієї зміни нових цікавих конкурсів, нових друзів. Гадаю, що тут буде багато позитивних вражень», - ділиться своїми сподіваннями 13-річний Влад.

«Я дуже чекав, що поїду у табір «Ялинка», бо тут обіцяють цікаву програму, сюди приїхали мої друзі, з якими я познайомився минулого року завдяки Фонду, тут гарне футбольне поле і таке ароматне повітря, що аж голова обертом», - каже 10-річний Дмитро.

Фонд організував відпочинок у «Ялинці» для десяти дітлахів з різних районів Харківщини: Первомайського, Барвінківського, Близнюківського, Валківського. Це вже друга група дітей, яка цього літа оздоровлюється на кошти Фонду. Перша група відпочивала у таборі «Олімпія» в Балаклійському районі.