Фонд визначився з призами для переможців конкурсу творів

15.03.2018
Фонд визначився з призами для переможців конкурсу творів

Школярі, які візьмуть участь у творчому конкурсі від Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, отримають шанс виграти різноманітні сучасні гаджети – від флешки до планшету. Аби скористатися цим шансом, треба написати твір на тему «Майбутнє моєї громади» та надіслати його на спеціальному бланку на адресу Фонду.

Конкурс проводиться серед учнів 11 класів шкіл Дергачівського, Балаклійського, Валківського, Барвінківського, Великобурлуцького, Первомайського і Близнюківського районів та міста Первомайський. У творах школярі можуть у довільній формі висловити власні думки щодо розвитку свого населеного пункту, існуючих проблем та шляхів їх вирішення, а також написати, яким вони бачать майбутнє своєї громади і  що б зробили, якби були лідером громади, головою чи депутатом місцевої ради. Обов’язкова умова – творчі роботи мають бути виконані на спеціальних бланках, які Фонд надіслав до кожного закладу (розповсюджуються централізовано через відділи освіти).   

Переможці конкурсу будуть визначені на рівні кожного навчального закладу та на рівні кожного району. Учні, чиї твори виявляться кращими у їхній школі, отримають дипломи та цінні подарунки:

І місце — портативна музична колонка;

ІІ місце — накопичувач енергії Power-bank для мобільних телефонів;

ІІІ місце — флеш-накопичувач з об’ємом пам’яті 16 Гб.

Для авторів творчих робіт, які будуть визнані кращими у районі, Фонд приготував такі призи:

І місце — планшет;

ІІ місце — смартфон;

ІІІ місце — смартфон.

Твори необхідно надіслати до 1 квітня 2018 року на адресу: 61058, м. Харків, вул. Сумська, 49, БО «Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області». За довідками можна звернутися за телефонами: 0663518305 та 0986023900  або за електронною поштою: rozvytok.fund@gmail.com.

Чекаємо на ваші творчі роботи та бажаємо успіху!