Фонд влаштував для дітей з неблагополучних родин відвідини музею

25.08.2016
Фонд влаштував для дітей з неблагополучних родин відвідини музею

 

У Валківському районі представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області організували просвітницький захід для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Школярів відвели до місцевого краєзнавчого музею, де вони змогли наочно познайомитися з історією рідної Валківщини та дізнатися багато цікавого про своїх видатних земляків.

Організувати екскурсію допомогли співробітники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Загалом до музею було запрошено 20 школярів з Валок і навколишніх сіл, однак прийти змогли не всі. Ті ж, хто таки потрапив на екскурсію, залишилися від неї у повному захваті. Адже дітям розповіли багато цікавого про історію та героїчне минуле цієї землі, про тварин, комах та птахiв, що мешкають на території Валкiвського району, про видатних людей, якi народилися тут та прославили Валкiвщину на всю Україну та навіть світ.

«Дiти з великим інтересом слухали екскурсовода, брали активну участь у спiлкуваннi, жваво обговорювали побачене та почуте. Музей справив на них величезне враження – було видно, що їм не вистачає таких зустрічей, такої уваги з боку дорослих. Адже батьки цих дітей, на жаль, не дуже переймаються їхнім вихованням. Тож такі заходи дійсно потрібні», - зазначає представник Фонду у Валківському районі Тетяна Шаповал.   

Після екскурсії на дітей чекав приємний сюрприз: до свята першого вересня благодійники вручили їм пакунки з канцелярським приладдям. Тож кожна дитина пішла з музею не тільки з купою вражень, але і з подарунком.