Фонд встановив автобусні зупинки ще у двох селах

05.09.2016
Фонд встановив автобусні зупинки ще у двох селах

 

Відтепер сільські школярі чекатимуть на автобус у спеціально облаштованому місці, а не просто неба на узбіччі. Нові зупинки громадського транспорту за ініціативи Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області встановлено у Великобурлуцькому та Близнюківському районах.

Село Шевченкове, що знаходиться неподалік Великого Бурлука, зовсім невеличке: зараз тут мешкає трохи більше двох сотень людей. Переважно це пенсіонери, які потихеньку доживають свій вік, але є й молоді сім’ї з дітками. Кілька років тому школу у Шевченковому закрили, тож діти їздять на навчання до районного центру.

Щоранку по буднях до села приїжджає шкільний автобус, який забирає учнів та везе їх у Великий Бурлук. Донедавна школярі чекали на нього у певному місці понад дорогою, а тепер всі збираються під дахом новенької зупинки. Тут дітям не страшний ані вітер, ані дощ, ані спека.

«Була потреба у зупинці, адже через село проходить рейсовий автобус, шкільний автобус. На території Малобурлуцької сільради, до якої входить Шевченкове, є кілька зупинок, але цього недостатньо. Тепер, звісно, задоволені селяни. Те, що робиться для людей, – все це радість і користь приносить», - зазначає Малобурлуцький сільський голова Сергій Рубіжанський.

Радіють новій зупинці і жителі села Валер’янівка Близнюківського району. Тут також не було облаштованого місця для очікування транспорту: автобус просто зупинявся біля узбіччя і забирав пасажирів. Поява повноцінної зупинки стала для села довгоочікуваною та дуже приємною подією. Свою вдячність Фонду жителі Валер’янівки висловили на сторінках районної газети «Нове життя».

Нагадаємо, раніше автобусні зупинки було встановлено у селі Алісівка  Близнюківського району та селі Вище Солоне Борівського району. Незабаром такі зупинки з’являться на Валківщині, Первомайщині та Барвінківщині.