Фонд забезпечив медиків райлікарень зимовою формою

21.12.2017
Фонд забезпечив медиків райлікарень зимовою формою

Для медичних бригад, що працюють на канадських реанімобілях, пошито сучасну утеплену форму зі світловідбиваючими елементами. Представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області передали новий спецодяг медикам Валківської, Близнюківської, Первомайської і Барвінківської районних лікарень.

Тетяна Лях працює у медицині вже не один десяток років. Саме їй, старшій медсестрі відділення екстреної медичної допомоги, було довірено перевозити пацієнтів на високотехнологічній швидкій, яку доброчинці Канади подарували Валківській районній лікарні. На сьогодні ця машина здійснила більше сорока виїздів – в основному це транспортування до Харкова лежачих хворих з серйозними патологіями хребта, з інсультом. Тетяна Лях супроводжує пацієнтів у кожній поїздці, і тепер виконувати свою роботу їй буде зручніше та тепліше – завдяки новій медичній формі. Фонд соціального розвитку забезпечив медичну бригаду, що обслуговує канадську швидку, чотирма комплектами зимового спецодягу.

«Форма дуже гарна, зручно буде в ній працювати, тепло в будь-яку погоду. Велике спасибі Фонду! Бо та форма, що в нас була, – вона стара, ще з тих часів давніх – ця форма набагато краще! Тепер буде видно, що ми дійсно швидка допомога, та і холодно вже, зима, а форма у нас була літня», - зазначає Тетяна Лях, старша медична сестра відділення екстреної медичної допомоги  Валківської ЦРЛ.

Оцінили нову медичну форму і на Близнюківщині. Тут канадський реанімобіль також використовують для перевезення тяжких пацієнтів до Харкова, адже дорога до обласного центру і далека, і складна. Спеціальний зимовий одяг став доречним подарунком для медиків напередодні січневих холодів.        

«Красива форма, вже міряли її – все нормально. У співробітників лікарні є медичні халати, костюми операційні, а такої теплої, зимової форми, що спеціально для роботи на швидкій – такої у нас не було, звісно. Тому медики задоволені», - каже головний лікар Близнюківської ЦРЛ Лариса Полікова.

По чотири комплекти зимової форми отримали також працівники Первомайської і Барвінківської районних лікарень.  

«Велике спасибі за форму – ми навіть не могли про таку мріяти! Якщо чесно, ми думали, що отримаємо бавовняну, а тут тепла, зимова – у нас нічого подібного ніколи не було», - ділиться враженнями водій Барвінківської ЦРЛ Анатолій Задорожній

Нагадаємо, на початку 2017 року Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області передав чотирьом районним лікарням сучасні реанімобілі, придбані на кошти доброчинців і уряду Канади. В рамках підписаного з медзакладами меморандуму Фонд допомагає забезпечувати канадські швидкі паливно-мастильними матеріалами, надає для них додаткове медичне обладнання.