Благодійники подбали про харчування ліцеїстів

15.09.2016
Благодійники подбали про харчування ліцеїстів

 

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області передав Петрівському аграрному ліцею, що на Балаклійщині, продукти для організації харчування дітей пільгових категорій. Продуктів вистачить на весь перший семестр.

Ситуація з фінансуванням закладів професійної середньої освіти в країні залишається складною. Більшість ПТУ, коледжів і ліцеїв отримують кошти лише на харчування дітей-сиріт і малозабезпеченого контингенту. Враховуючи ту скруту, яку переживає більшість родин в області, до малозабезпечених потрапляє чи не кожен другий учень ПТУ. Напівголодними залишаються ті юнаки та дівчата, які мешкають у гуртожитку.

«В нас навчається 300 учнів, не тільки з Харківської області, а й з інших областей України. Майже третина з них – 80 чоловік – мешкає у гуртожитку. Гуртожиток старий, кухонь на поверхах нема. Але є гарна і велика їдальня. Там ми тричі годуємо студентів з гуртожитку, а також дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених і багатодітних родин. Ситуація у нас в цьому році з продуктами склалася непроста. Викладачі з дому приносять картоплю, цибулю, щоб підгодувати цих дітей. Але цього мало. Ми звернулися до координатора Фонду соціального розвитку в Балаклійському районі Юрія Ткача, і він допоміг нам у вирішенні цього питання», - розповідає Людмила Назарько, заступник директора з навчально-виховної роботи Петрівського аграрного ліцею.

Фонд виділив 10 тисяч гривень, на які закупив найнеобхідніші продукти – 2 мішка цукру, 4 мішка борошна, крупи, 100 банок згущеного молока, 60 банок курячої тушонки, повидло, чай, спеції. За словами викладачів, це дозволить прогодувати учнів протягом першого семестру.

«Ми співпрацюємо з Петрівським ліцеєм більше року. Минулої осені теж допомогли їм з продуктами харчування. Тут навчаються майбутні аграрії, вони прийдуть працювати до господарств області, вони будуть забезпечувати хлібом країну, тож не повинні голодувати ті, хто в перспективі стане годувальником своєї країни», - зазначає координатор Фонду у Балаклійському районі Юрій Ткач.

Учні та викладачі надіслали на адресу Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області подяку за турботу і увагу.