Фонд залучить експертів для підбиття підсумків конкурсу творів

30.03.2018
Фонд залучить експертів для підбиття підсумків конкурсу творів

Громадська організація «ЕкспертиЗА Реформ» допоможе Благодійному фонду соціального розвитку Харківської області визначити переможців конкурсу творів «Майбутнє моєї громади». Представники організації увійдуть до складу журі, яке оцінюватиме роботи школярів.

Цього року географія конкурсу розширилася –  очікується, що участь у творчому змаганні візьмуть одинадцятикласники з понад 130 шкіл семи районів Харківщини. А це мінімум тисяча творів, кожен з яких необхідно перевірити на автентичність та оцінити за трьома критеріями: оригінальність, практичність, креативність. Щоб забезпечити об’єктивність та оперативність оцінювання, благодійники запросили до журі експертів з партнерської громадської організації «ЕкспертиЗА реформ», які вивчають питання децентралізації та розвитку громад.

Протягом квітня буде здійснено оцінку конкурсних творів та визначено переможців. Нагородження авторів кращих робіт заплановано на травень – конкретні дати буде повідомлено додатково. Окрім призів від Фонду, на переможців чекає приємний бонус: школам, учні яких посядуть призові місця на рівні районів, буде подаровано навчально-розважальну настільну гру «Важниця», яку розробили експерти ГО «ЕкспертиЗА Реформ».