Фонд запускає новий освітній проект для школярів

30.01.2018
Фонд запускає новий освітній проект для школярів

Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області запрошує школярів з сільської місцевості у захоплюючу подорож світом науки. Ставши учасниками екскурсії до унікальних закладів інтелектуального дозвілля, діти зможуть цікаво провести час і суттєво розширити свої знання з фізики, хімії, інформатики та інших дисциплін.   

В рамках програми «Всебічний освітній та культурний розвиток дітей у Харківській області» Фонд запускає проект «Наукові візити до Харкова». Завдяки цьому проекту школярі з віддалених районів зможуть відвідати найцікавіші просвітницькі заклади міста – Музей історії комп’ютерної техніки та програмного забезпечення і знаменитий «ЛандауЦентр». На учнів сільських шкіл чекає знайомство з колекцією раритетних комп’ютерних приладів і гаджетів, а також участь у захоплюючих наукових експериментах. Організацію екскурсій і транспортні витрати Фонд бере на себе, від дітей потрібно тільки одне – бажання отримати нові враження й знання.    

«На Харківщині багато обдарованих дітей, які прагнуть вчитися, пізнавати, розвиватися інтелектуально та культурно. Але, на жаль, сільські школярі позбавлені тих можливостей, які є у харківських школярів, бо у селі немає музеїв, театрів, наукових центрів. Тож Фонд вирішив підтримати сільських учнів у їхньому прагненні до знань, допомогти їм відкрити для себе захоплюючий світ науки і технологій», - зазначає голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Валерій Дема.

Екскурсії розраховані на учнів старших класів, максимальна чисельність групи – 20 чоловік. Програма візиту до Харкова включає відвідання «ЛандауЦентру»,  Музею історії комп’ютерної техніки та програмного забезпечення «Software&Computer Museum», за бажання – прогулянку містом. Передбачається, що під час поїздки дітей супроводжуватиме представник школи.     

Додаткову інформацію щодо організації наукових візитів можна отримати за тел. (057) 714 23 01 або написавши на електронну адресу Фонду: rozvytok.fund@gmail.com