Футболістам з Великого Бурлука подаровано нову форму

15.06.2017
Футболістам з Великого Бурлука подаровано нову форму

Гравці аматорської футбольної команди «Сокіл» (Великий Бурлук) відтепер виходитимуть на поле у новенькій спортивній формі. Такий подарунок футболістам зробив Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Імена Сергія Криничанського, Юрія Носача, Руслана Кіндякова та ряду інших гравців «Сокола» добре відомі вболівальникам Великобурлуччини. Ці досвідчені спортсмени відіграли у районному чемпіонаті не один футбольний сезон. Близько року тому футболісти-ентузіасти власними силами відродили команду, яка припинила своє існування через фінансові проблеми. Окрім бувалих гравців, до складу оновленого «Сокола» увійшли і початківці – працівники агрофірми «Бурлуцьке», студенти та навіть школярі-старшокласники.                 

«Команда молода, ми тільки набираємося досвіду, намагаємося зігратися, - пояснює капітан «Сокола» Сергій Криничанський. – Я бачу великий потенціал, тому ми ставимо перед собою максимальну мету – виграти районну першість. Минулого футбольного сезону команда зайняла сьоме місце серед 15 команд, цього року сподіваємося виступити краще. Тепер, коли у гравців з’явилася нова чудова форма, ми просто зобов’язані це зробити. Дякую Фонду за подарунок і за віру у нас!».

Наразі всі організаційні витрати футболісти-аматори покривають власним коштом. А це і внесок за участь у чемпіонаті, і спортивний інвентар, і транспорт для виїзних матчів – разом набігає суттєва сума. Тож нова форма була гравцям «Соколу» не по кишені. Підтримати відроджену команду зголосився Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області, який вже не вперше допомагає аматорському футболу.

«Ми всіляко сприяємо розвитку спорту на Великобурлуччині, адже аматорський спорт – це і форма дозвілля на селі, і здоровий спосіб життя, і стимул для молоді. Торік Фонд подарував футбольну форму місцевим клубам «Рублене» та «Приколотне», цього року такий само подарунок отримав «Сокіл». Нехай нова форма принесе удачу гравцям і допоможе їм стати справжньою командою – впевненою у собі та зіграною!», - бажає координатор Фонду у Великобурлуцькому районі Ігор Філімонов.

У цьому сезоні «Сокіл» зіграв вже у шести матчах. Поки в активі футболістів одна перемога і одна нічия, однак вони налаштовані рішуче і обіцяють показати вболівальникам якісний, а головне – результативний футбол.