Народна думка: дякуємо Фонду!

03.12.2015
Народна думка: дякуємо Фонду!

 

Ольга Рябенко:

- Я відвідала сьогодні всіх лікарів і хочу сказати, що всі вони проводили огляд уважно, розпитували детально, роз’яснювали, давали рекомендації для попередження хвороб. І все це безкоштовно. Але важливо ще й уважне, чуйне ставлення лікарів до пацієнтів, яке сьогодні не завжди зустрінеш.

Лідія Слепон:

- Лікарі – шикарні! Вони не просто роблять огляд, а й уважно спілкуються. Це створює атмосферу довіри, і ти не боїшся розказувати лікарю про свої болячки. Це дуже важливо. І такого, щоб до нас приїхало стільки різних спеціалістів, з відповідним обладнанням, ще не було! Щиро дякуємо Благодійному фонду соціального розвитку Харківської області! Єдине побажання, щоб лікарі приїжджали до нас регулярно, хоча б два рази на рік.

Ганна Рябенко:

- Дуже дякуємо цим лікарям, що до нас так здалеку приїхали, та тим, хто придумав такі медогляди. Приємні у спілкуванні спеціалісти. Видно, що розумні і добре знають свою справу. До таких приємно йти. А ще більше приємно, коли вони самі до тебе приїжджають в село. Це для нас надзвичайна подія. Дякуємо!

Андрій Богданюк:

- В мене є свої способи лікування – є пасіка з сімома бджолиними сім’ями. По-перше, мед виконує профілактичну роль і лікує від багатьох хвороб. По-друге, попрацюєш пару годин біля бджіл, і голова стає яснішою, організм немов очищується, спиш потім, як дитя. Але консультуватися у лікарів все одно треба. Тож приїжджайте до нас ще!

Зоя Лагун:

- Спочатку думала пройти тільки УЗД. А коли проходила ультразвукове дослідження, то за його результатами лікар дав пораду піти на прийом до невропатолога, який також був у цій бригаді лікарів. Тож пройшла ще обстеження у невропатолога. А потім вирішила пройти заодно усіх спеціалістів. Травматолог дав добрі поради і рекомендації. Дуже хороші спеціалісти, з турботою ставляться до пацієнтів.