Грай та пізнавай: захоплюючі пригоди барвінчат

16.07.2017
Грай та пізнавай: захоплюючі пригоди барвінчат

 

Кожного дня – нова розважально-пізнавальна програма. Цілий тиждень випускники Української Академії Лідерства проводили для вихованців табору «Барвінок» різноманітні майстер-класи та ігри, завдяки яким діти не тільки добряче повеселилися, але й розширили свій кругозір.

Квести, вікторини, конкурси, спортивні та інтелектуальні змагання – дозвілля маленьких барвінчат вийшло дуже насиченим і цікавим. Випускники УАЛ потурбувалися про те, щоб кожна дитина могла обрати собі розвагу за інтересом. Для дівчаток – майстер-класи з плетіння браслетів і ляльок-мотанок, для хлопців – змагання з віджимань та присідань, для найбільш непосидючих – різноманітні рухливі ігри. А ще – шоу талантів з призами, гра «Що? Де? Коли?», конкурс віршів і плакатів «Україна моєї мрії» та багато іншого.

«Мені дуже подобається у таборі, особливо мої нові друзі, вожаті та дискотека. Сподобалась і програма від Української Академії Лідерства, найбільше – гра «Моргалки» та майстер-класи з акторської майстерності. У «Барвінку» нема того, що б мені не подобалося», - каже 9-річна Ангеліна.                 

Випускники УАЛ приїхали до «Барвінку» на запрошення Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області, який є партнером табору. Вдало дебютувавши на першій зміні, ініціативні молоді люди продовжили працювати з дітками на наступній зміні. І хоча в другий раз  їхали вже у знайоме місце, все одно страшенно хвилювалися перед зустріччю з дітлахами, зізнаються УАЛівці.

«Ми зі Львова, тому дуже великий контраст у спілкуванні. Спочатку було страшно: ми не знали, як діти нас сприймуть, як сприймуть українську мову, але всі побоювання виявилися марними. Дітлахи спокійні та чемні, їх легко організувати, з ними легко спілкуватися. Щоправда, вони багато чого не знають, дуже дивуються новому – наприклад, про українські обереги та ляльки-мотанки діти вперше від нас дізналися.  Довелося трохи спростити програму, щоб підлаштуватися під них. Найкраще діти сприймають інформацію через квести, вікторини, тому ми додали розваг», - розповідає випускниця УАЛ Наталка Шишковська.

Колектив «Барвінку» такими помічниками дуже задоволений: молодь з Української Академії Лідерства значно урізноманітнила та збагатила розважальну програму табору, додала до неї чимало нового.

«Вони гарні, добрі, відповідально ставляться до того, що роблять. Шкода , що лише тиждень вони у нас були – діти раді були б поспілкуватися з ними ще. Особливо дітлахам сподобалося робити ляльок-мотанок – у нас раніше нічого подібного не було», - зазначає директор «Барвінку» Лідія Єфремова.            

Тим часом відпочинок у таборі продовжується. Нудьгувати дітям точно не доведеться: в гості до «Барвінку» має приїхати з концертом учасниця одного зі співочих талант-шоу, а ще для барвінчат готують цікаву екскурсію до Святогірської лаври.