Канадська швидка доставила до Харкова жінку з раптовим паралічем

29.07.2017
Канадська швидка доставила до Харкова жінку з раптовим паралічем

 

57-річну жительку села Червоне, яка потрапила до Близнюківської районної лікарні у загрозливому для життя стані, перевезли до Харкова для ретельного обстеження та встановлення діагнозу. Бережне транспортування знерухомленої пацієнтки забезпечив канадський реанімобіль, який Близнюківській ЦРЛ передав у лютому цього року Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Жінку раптово паралізувало 26 липня, у той же день її було госпіталізовано до найближчого медичного закладу – районної лікарні. Пацієнтку привезли у важкому стані, з гострою судинною недостатністю, тож місцеві медики направили свої зусилля на те, щоб стабілізувати хвору. Загроза її життю минула, але лікарі так і не змогли з’ясувати, що саме трапилося з жінкою. 28 липня було організовано госпіталізацію пацієнтки до Харківської обласної клінічної лікарні – для проведення обстеження на комп’ютерному томографі. Завдяки канадському реанімобілю транспортування паралізованої жінки відбулося без жодних ускладнень: медики були приємно здивовані тим, наскільки легко все пройшло.

«Дуже зручні ноші у цій машині – вони вільно заходять у палату, у нас же в лікарні вузькі палати. І жінку прямо з лікарняного ліжка переклали на ноші, нам аж самим сподобалося – раніше ми так не робили, - зауважує головний лікар Близнюківської ЦРЛ Лариса Полікова. – Далі ноші вкотили у салон реанімобілю і повезли хвору на Харків. Дорогу вона перенесла нормально, все дуже зручно, благополучно доїхали».  

Наразі пацієнтка проходить спеціалізоване обстеження у Харківській обласній клінічній лікарні. Коли буде встановлено точний діагноз, їй зможуть призначити адекватне лікування.