Канадська швидка взяла участь у порятунку жертв страшної ДТП

04.09.2017
Канадська швидка взяла участь у порятунку жертв страшної ДТП

 

Реанімобіль, подарований Канадою Валківській районній лікарні, доставив з місця аварії до медзакладу двох важко травмованих людей – чоловіка та жінку. Постраждалі були в екстреному порядку прооперовані, після чого їх перевели до Харківської обласної лікарні.

Жахлива аварія сталася 1 вересня поблизу села Більцеве Валківського району: лоб у лоб зіткнулися два пасажирських мікроавтобуси. Дві людини загинули на місці, ще 17 отримали серйозні травми – рятівникам довелося буквально вирізати постраждалих з груди металу. На місці ДТП працювало кілька карет швидкої допомоги з Валківського та прилеглих районів, в тому числі канадський реанімобіль. Цю машину було задіяно для транспортування двох найтяжчих пацієнтів.   

«Завдяки тому, що автомобіль м’який і швидкісний, постраждалих дуже оперативно та водночас обережно довезли до районної лікарні. В одного пацієнта був уламковий перелом стегна зі зміщенням, у іншого – перелом черепа, при таких травмах вкрай важливе акуратне транспортування, - наголошує головний лікар Валківської ЦРЛ Богдан Носатов. – Тож в екстрених ситуаціях канадська швидка незамінна. Вона дуже швидко їде, і коли водії бачать червоні маячки та чують сирену, одразу поступаються дорогою».

Нагадаємо, у лютому цього року Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області передав реанімобілі, придбані доброчинцями Канади, чотирьом районним лікарням. Зокрема, спецмашини поповнили автопарки Валківської, Близнюківської, Первомайської та Барвінківської ЦРЛ.