Канадський реанімобіль доставив до Харкова постраждалого в ДТП

30.03.2017
Канадський реанімобіль доставив до Харкова постраждалого в ДТП

 

В результаті зіткнення з мотоциклом 39-річний водій скутера отримав складні переломи ноги та ключиці. Першу медичну допомогу постраждалому надали у Близнюківській районній лікарні, після чого подарований Канадою реанімобіль перевіз чоловіка до Харкова, в Інститут патології хребта та суглобів імені Ситенка.  

Аварія сталася 27 березня у селищі Близнюки. Місцевого жителя Андрія Ткача, який їхав на скутері, підрізав на перехресті мотоцикл. Результатом зіткнення стали серйозні травми кінцівок.

«Він упав на праву сторону, забив голову, поламав ключицю і ногу в двох місцях – від коліна і до низу. Його забрали до районної лікарні – там надали першу допомогу, наклали гіпс», - розповідає жінка постраждалого Тетяна.

У районній лікарні такі складні травми не лікують – постраждалому знадобилася  високоспеціалізована медична допомога, яку можуть надати лише у Харкові. Тож 29 березня чоловіка направили до Інституту патології хребта та суглобів імені Ситенка.        

«Йому потрібне оперативне втручання, бо він був травмований ще в АТО, травми були дуже серйозні, цього пацієнта вже оперували в інституті імені Ситенка. Пошкодження, які чоловік отримав в аварії, такі, що він не може на костилі стати, рухатися не може. Треба оперувати, щоб скоріше реабілітація відбулася», - пояснює головний лікар Близнюківської ЦРЛ Лариса Полікова

Для перевезення лежачого пацієнта до Харкова був задіяний спеціалізований автомобіль, який районній лікарні подарували канадські благодійники. В автопарку медзакладу це єдина машина, що здатна проїхати по бездоріжжю і при цьому забезпечити бережне транспортування хворої людини. Пацієнт переніс дорогу добре, тепер його лікуванням займаються харківські спеціалісти.   

Це вже четвертий виїзд, здійснений канадським реанімобілем, що належить Близнюківській районній лікарні.