Команда-учасниця проекту Фонду виграла кубок з футболу

11.05.2017
Команда-учасниця проекту Фонду виграла кубок з футболу

Вперше у своїй історії аматорська команда «Сокіл» (Олександрівка) здобула Кубок відкриття футбольного сезону Валківського району. Цякоманда торік стала учасницею міні-проекту з  підтримки аматорських футбольних клубів, ініційованого Благодійним фондом соціального розвитку Харківської області.

Фінал Кубку відкриття першості Валківського району відбувся 9 травня на стадіоні «Нива» у селі Шарівка. За кубок змагалися чотири команди, які вийшли зі своїх груп за результатами півфінальних матчів. Гравці «Соколу» дуже вдало почали сезон, здобувши кілька перемог поспіль.          

«Спочатку ми у півфіналі обіграли минулорічного срібного призера – команду «Дружба» (Благодатне). А потім у фіналі наша команда зустрілася з переможцем минулорічного чемпіонату клубом «Авангард» (Високопілля) і бронзовим призером – командою «Нива» (Шарівка), а також з командою з Валок. У першому матчі ми обіграли «Ниву» з рахунком 1:0, у другому матчі ми виграли у «Авангарду» – 4:1, а у третьому матчі ми обіграли валківчан – 1:0. Вперше в історії нашої команди ми завоювали Кубок відкриття Валківського району», - зазначає капітан команди «Сокіл» (Олександрівка) Віталій Супрун.

У нинішньому складі «Сокіл» грає вже третій сезон. До цього були роки забуття, коли команди фактично не існувало, а потім – її успішне відродження. Закріпити успіх допомогла фінансова підтримка Фону соціального розвитку Харківської області, який торік виділив футболістам-аматорам кошти на організаційні потреби.

«Дуже приємно, що команда розвивається і здобуває впевнені перемоги. Бажаємо гравцям «Соколу» подальших успіхів – ми будемо щиро за них вболівати», - каже голова правління Фонду Євген Шаповал.    

Наступної неділі, 14 травня, «Сокіл» (Олександрівка) буде приймати команду з села Шелестове Коломацького району в рамках матчу першості Валківського району.