Кращі освітяни Первомайщини отримали цінні подарунки від Фонду

02.10.2017
Кращі освітяни Первомайщини отримали цінні подарунки від Фонду

 

Вісім кращих педагогів Первомайського району до професійного свята Дня вчителя отримали не тільки безліч привітань і квітів, а й цінні подарунки, які їм особисто вручив голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Валерій Дема. За його словами, підтримка закладів освіти області і надалі залишається пріоритетним напрямком роботи благодійників.

Олена Вінник працює вчителем 17 років. Ще в дитинстві вона була в захопленні від своєї вчительки української мови і літератури. Коли постало питання – ким бути, не розмірковуючи подала документи в педагогічний. Сімейну династію в цьому році продовжила донька, яка стала студенткою філологічного факультету. Більше десяти років Олена поєднує роботу вчителя з адміністративною діяльністю, працює на посаді заступника директора Шульського НВК.

«Щоб бути гарним вчителем, треба любити дітей, як мама, як товариш, як друг. Дітям потрібна повага вчителя і знання, які вони можуть використати у сучасному суспільстві. А вчителям звичайно потрібно, щоб цінували їх працю. Приємно, що на Первомайщині нашу роботу оцінили не тільки батьки, діти, влада, а й така організація, як Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області», - каже Олена Вікторівна.

З нагоди професійного свята вона отримала блендер.  Не залишилися без уваги і її колеги. Під час урочистостей з нагоди Дня вчителя були вручені нагороди та відзнаки кращим педагогам Первомайського району. Колишній вчитель, а нині голова Первомайської райдержадміністрації Володимир Павленко, привітав присутніх зі святом, наголосивши, що галузь освіти є одним із пріоритетів у роботі районної влади. За його словами, підтримка Фонду у цій роботі неоціненна.

За словами голови Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Валерія Деми, подарунки вчителям Первомайщини – це та подяка, яку команда Фонду хотіла б висловити усім освітянам, які зустрічалися на життєвому шляху.

«Мені завжди щастило на гарних вчителів – і в школі, і в інституті, і в житті. Три найбільші джерела тепла, які оточували мене в дитинстві – це мама, бабуся і перша вчителька. Трохи згодом я зрозумів - є родина, а є люди, які дозволяють дітям адаптуватися, увійти в цей світ, зрозуміти, як треба розвиватися. Це вчителі. Ми завжди винні перед ними, бо вони давали і дають нам набагато більше, ніж ми, їхні учні.  Зараз із запізненням в іншому місці я і вся команда Фонду маємо нагоду подякувати усім вчителям», - сказав Валерій Дема, вручаючи подарунки педагогам.

Координатор Фонду в  Первомайському районі Микола Тарасенко, звертаючись до освітян з привітаннями, згадав, що в цьому році минає півсторіччя, як він сів за шкільну парту. Але ті дитячі спогади назавжди залишилися в його пам’яті. І зараз він постійно приділяє увагу закладам освіти Первомайщини. Бо, на його думку, те, що школяр чи дошкільник отримають в дитинстві, вони понесуть через усе життя.