Табір «Барвінок» прийняв перших у цьому році відпочивальників

11.06.2016
Табір «Барвінок» прийняв перших у цьому році відпочивальників

 

Сезон розпочато: до табору «Барвінок», що знаходиться в однойменному районі, вже заїхали юні відпочивальники – загалом 65 дітей. На відкриття першої зміни завітало районне та місцеве керівництво, а також представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області.

Табір зустрів гостей яскравими кольорами і дитячими посмішками – настрій у всіх був піднесено-святковий. Урочисте відкриття зміни почалося з підняття українського прапору, після чого діти вишукалися у традиційну лінійку. Далі були слова привітання: гості бажали юним відпочивальникам гарно провести час, оздоровитися, знайти нових друзів та здобути нові навички, знання.

Табір «Барвінок» вже чотирнадцятий рік поспіль приймає на відпочинок дітлахів. Та цього літа його відкриття було під питанням – у районному бюджеті не вистачало коштів на ремонт табірних приміщень. На допомогу прийшов Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області, який виділив гроші на придбання будівельних матеріалів та підготовку «Барвінку» до чергового літнього сезону. Також він викупив 50 путівок до табору – наразі більшість дітей відпочиває тут на пільгових умовах.

"Дуже важливо, щоб діти мали можливість влітку оздоровитися, з користю провести канікули", - зазначає представник Фонду В’ячеслав Погосьян. - "Фонд соціального розвитку із задоволенням співпрацює з табором «Барвінок» - це чудовий заклад, який дарує дітлахам радість, цінний життєвий досвід. Бажаю діткам мирного неба над головою, приємних вражень та, звісно ж, здоров’я".

У таборі «Барвінок» вважають, що основними складовими гарного відпочинку є дві речі: продумане харчування та цікаве і безпечне дозвілля. Дітей тут годують п’ять разів на день, причому меню складається з урахуванням дитячих смаків. Завдяки спонсорській підтримці табір має змогу давати юним відпочивальникам більше фруктів, соків та інших смаколиків. З дозвіллям також проблем не має: на 65 дітей приходиться 11 педагогічних працівників, тож жодна дитина не залишається без уваги.

"Я вперше відпочиваю у таборі, мені все дуже сподобалося! Вожаті такі добрі, постійно щось цікаве вигадують, проводять конкурси – ми весь час чимось зайняті. І годують смачно", - ділиться враженнями 12-річна Дар’я Ткачова.

Цього літа у таборі «Барвінок» планують оздоровити майже 200 дітей, серед яких є й ті, хто переїхав з окупованих територій та чиї батьки несуть службу у зоні АТО. Фонд соціального розвитку буде опікуватися табором протягом усіх трьох змін – благодійники готують для дітлахів ще багато сюрпризів та цікавинок.