Обличчям до своїх пацієнтів: медична бригада Фонду відвідала Зачепилівський район

23.05.2016
Обличчям до своїх пацієнтів: медична бригада Фонду відвідала Зачепилівський район

 

Бригада лікарів-волонтерів Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області створена лише в липні 2015 року, а скільки добрих справ встигла вже записати на свій рахунок. Головним чином вони стосуються надання доступної медичної допомоги сільським жителям, щоб вдихнути їх надії на повернення здоров’я після висококваліфікованого профілактичного огляду пацієнтів.

По Зачепилівщині лікарі подорожують з початку травня: відвідали Руновщину, Новоселівку, Бердянку, Сомівку, Леб’яже і заслужили безліч вдячних відгуків. Що не кажіть, а існуюча сільська медицина поки що не може похвалитися відмінним обслуговуванням і до лікарні люди звикли звертатися, коли, як-то кажуть хвороба припирає до стінки. Отож, активна громадянська позиція лікарів-волонтерів фонду напрочуд вчасний крок.

З гінекологом Оленою Сергіївною ми поспілкувалися після повернення бригади із Залінійного, де в приміщенні місцевого сільського фельдшерсько-акушерського пункту вони провели черговий прийом усіх, хто цього побажав.

"Дивіться, ми запропонували своїм відвідувачам огляди пацієнтів з різних напрямків: офтальмолога, кардіолога, гінеколога, невропатолога, спеціалістів з ультразвукового дослідження. Тут на місці, в разі необхідності, ми робили аналіз крові на в вміст цукру, електрокардіограму, надавали кваліфіковану медичну консультацію, - підтвердила вона. – Причому, це відбувалося абсолютно безкоштовно. Люди щиро дякували нам за цей благодійний візит доброї волі".

Жителі сіл не приховували свого розчулення й зворушення, бо відчули до себе належну увагу, чуйне ставлення, високопрофесійне медичне обслуговування. «Це ж який подарунок нам зроблений!» - не приховували своїх вражень осі і жителі Малоорчицької громади. – Не треба діставатися транспортом до райцентру, вистоювати у довгих чергах. Стільки турботи відчули. Давно такої до себе не знали».

З подальшої розмови виявилося, тільки у Залінійному були оглянуті близько 150 осіб, надано більше 160 послуг. Причому, ними скористалися, головним чином, люди пенсійного віку, ті, які перебувають у вкрай скрутному матеріальному становищі. Тому й дякували звідусіль сільські мешканці за піклування про їх здоров’я, за організацію вкрай необхідної справи.