Кращі школярі Барвінківської загальноосвітньої школи №1 отримали подарунки від представників Фонду

01.06.2016
Кращі школярі Барвінківської загальноосвітньої школи №1 отримали подарунки від представників Фонду

 

До ювілею школи – особисті подарунки кращим учням. Цього року Барвінківська ЗОШ №1 відзначає два ювілеї – 115 років з дня свого відкриття – і 35 років, як заклад освіти переїхав до нового приміщення.

На свято останнього дзвоника до найстарішого навчального закладу Барвінківщини завітали представники Фонду.

Вони привітали вчительський, учнівський колектив та батьків з завершенням навчального року. Побажали випускникам підкорення нових вершин в житті та досягнення омріяної мети, учням інших класів – гарного відпочинку, світлого та безхмарного дитинства.

"У Фонду є проект «Всебічний освітній та культурний розвиток дітей в Харківській області». Реалізуючи його ми допомагаємо не тільки цій школі, а також іншим навчальним закладам. Навесні ми подарували мультимедійне обладнання в конференц-зал цієї школи, зараз замінили там вікна, влітку плануємо придбати нові сучасні меблі для цього приміщення", - розповів про плани член правління Фонду В’ячеслав Погосьян.

38 відмінників навчання, переможців районних і обласних олімпіад з різних предметів отримали премії від Фонду за успіхи в навчанні та спорті. Також подарунками від Фонду відзначили трьох випускників – медалістів.

Крім Фонду активно допомагає цій школі і агрофірма «Подолівська». Її генеральний директор і координатор Фонду в Барвінківському районі Ігор Макаревич каже – допомога молоді і школярам – то системна робота, яка знаходиться у зоні пильної уваги не тільки Фонду, а й його господарства:

"Влітку ми запланували заасфальтувати шкільне подвір’я, з тим, щоб свято Першого Дзвоника дітлахи зустріли на оновленому покритті", - каже Ігор Макаревич. - "А перед останнім дзвоником замостили тротуарною плиткою майданчик перед входом до школи".

Допомога Фонду і СТОВ «Подолівська», що входять до складу агрокомпанії Agro Generation школам і дитячим закладам Барвінківщини, високо оцінили педагоги цього району:

"Коли ми звертаємося з проханням – чи то відремонтувати клас, чи то оновити шкільну техніку, ми знаємо – що і Фонд, і керівництво «Подолівської» знайдуть можливість для підтримки. Те, що учні нашої школи демонструють високий рівень знань – заслуга не тільки колективу, а й таких керівників, небайдужих людей", - каже директор ЗОШ 1 Сергій Черний.

Учні підготували міні–концерт для гостей свята і запросили їх відвідати і інші заходи, які проводяться в цій школі.