Меморандум Фонду в дії: канадську швидку полагодили

17.05.2017
Меморандум Фонду в дії: канадську швидку полагодили

 

Подарований Канадою реанімобіль, який у лютому було передано Барвінківській районній лікарні, знову на ходу після прикрої поламки. Організував і оплатив ремонт спеціалізованої машини Благодійний фонд соціального розвитку Харківської області.

Цей канадський автомобіль вже врятував на Барвінківщині одне життя, однак за деякий час після вдалого дебюту машина раптово перестала заводитися. Керівництво Барвінківської районної лікарні звернулося по допомогу до Фонду, за сприяння якого реанімобіль з’явився в автопарку медичного закладу.

«Коли машину передавали нашій лікарні, ми підписали з Фондом меморандум про співпрацю. Цим документом передбачено, що у разі виникнення проблем технічного характеру Фонд допомагатиме їх вирішити. І він дійсно допоміг», - зазначає головний лікар Барвінківської ЦРЛ Олександр Халєєв.  

Щоб полагодити реанімобіль, довелося транспортувати його з Барвінківщини до Харкова. Виявилося, що проблема була у блоці запобіжників. Харківські спеціалісти оперативно усунули поламку, і зворотній путь автомобіль здолав вже своїм ходом.

«Канадська сторона довірила нашому Фонду передачу цих машин районним лікарням Харківщини, тому ми відчуваємо відповідальність за їхнє ефективне використання», - каже голова правління Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Євген Шаповал.

«Для Барвінківського району, який знаходиться майже у двохстах кілометрах від Харкова, наявність такої машини є вкрай важливою. Адже у критичних випадках обережне та швидке транспортування пацієнта може врятувати йому життя», - зауважує координатор Фонду у Барвінківському районі Ігор Макаревич.

Нагадаємо, наприкінці січня Канада подарувала Україні десять  реанімобілів, чотири з яких отримала Харківська область. Фонд передав ці авто Барвінківській, Валківській, Первомайській та Близнюківській районним лікарням.